“Riga” FC jau ilgāku laiku Skonto hallē un RTU stadionā aizvada treniņus pirms 2018. gada sezonas. Šobrīd galvenā trenera vietas izpildītāja amatā ir Mihails Koņevs, un viņa vadībā futbolisti smagi strādā, lai jau pietiekami labā formā dotos uz Kipru, kur ”Riga” FC aizvadīs lielāko daļu starpsezonas.

Pēc atvaļinājuma liela daļa ”Riga” FC futbolistu treniņu ritmā atgriezās jau decembrī, kura laikā trenējāmies trīs reizes nedēļā itin vieglā režīmā. Tagad jau esam uzsākuši nopietnu sagatavošanās procesu, un futbolisti ir motivācijas pilni pierādīt savu lietderību.

Pagaidām vēl nav atrisināts jautājums, kurš 2018. gadā būs ”Riga” FC galvenais treneris. Notiek pārrunas ar vairākiem kandidātiem. Protams, arī mēs pēc iespējas ātrāk vēlamies atrisināt šo jautājumu. Visticamāk, jau tuvākajā laikā šajā ziņā būs jaunumi un uzreiz tos ziņosim arī futbola līdzjutējiem.

Šajā nedēļā futbolistiem ir vairāki testi, kas plānoti arī nākamajās dienās. Ilgi gan vairs Latvijā komanda nebūs. 20. janvārī ”Riga” FC dosies uz Kipras pilsētu Pafosu, kur arī pavadīs lielāko daļu starpsezonas, lai lieliskos apstākļos veiksmīgi sagatavotos 2018. gada sezonai.

Jau iepriekš ziņojām, ka no 10. līdz 24. februārim spēcīgākā konkurencē piedalīsimies FNL kausa izcīņā, kur mums ir garantētas piecas pārbaudes spēles. Tās gan nebūs vienīgās ārpus Latvijas robežām, bet precīzāku informāciju citu pārbaudes cīņu sakarā vēl nevaram sniegt. Tuvākajās dienās jau atklāsim jums pirmos jaunumus sastāva komplektācijas ziņā – gan par tiem futbolistiem, kas komandu ir pametuši, gan par tiem, kas ir papildinājuši lauvu rindas.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?