Vitālija Astasfjeva un Jurija Pavlovska trenētā ”Riga” FC U16 (2003. gadā dzimuši puiši) komanda ar piecām uzvarām un zelta medaļām atgriezusies no starptautiska turnīra ”Reval Cup”, kas šajā nedēļas nogalē notika Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. 

”Reval Cup 2018” turnīrā 2003. gadā dzimušo futbolistu grupā piedalījās 16 komandas, kuras bija sadalītas četrās grupās katrā pa četrām vienībām. Turnīrā piedalījās komandas no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Zviedrijas un Somijas.

”Riga” FC U16 komanda turnīru uzsāka C grupā, kur guva trīs uzvaras trīs spēlēs. Rīdzinieki ar identisku 1:0 rezultātu pieveica gan Lietuvas čempioni ”Žalgiris”, gan Igaunijas komandas ”Nomme United” un ”Tallina Kalev”.

Pusfinālā ”Riga” FC U16 komandas pretinieki bija RFS futbolisti, kuru Astafjeva un Pavlovska vadītā komanda apspēlēja ar 1:0.

Finālā rīdzinieki spēkojās ar ”SG-FA Siauliai”, un arī šo pretinieci ”Riga” FC U16 uzvarēja ar 1:0. Jāpiemin, ka diezgan loģiski par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Andrejs Kļancevičs, kurš ”Reval Cup 2018” turnīrā tā arī palika nepārspēts.

Apsveicam trenerus, futbolistus un viņu vecākus ar lielisko turnīru. Nākotne pieder mums!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?