Foto: Riga FC

Šodien Latvijas čempionātā futbolā U16 komandām leģendārā Latvijas izlases futbolista Vitālija Astafjeva vadītā ”Riga” FC ar 1:0 pieveica Rīgas Futbola skolu, tādā veidā vēl vairāk nostiprinoties turnīra tabulas pirmajā pozīcijā. 

”Riga” FC U16 komanda Latvijas čempionāta Elites grupā šosezon demonstrē ļoti pārliecinošu sniegumu. Līdz šīvakara spēlei komanda 12 spēlēs bija izcīnījusi 11 uzvaras un tikai reizi spēlējusi neizšķirti. Vienu punktu komanda bija izcīnījusi tieši pret Rīgas Futbola skolu, kad 5. maija spēlē ”Arkādijas” mākslīgā seguma laukumā cīnījās neizšķirti 0:0.

Arī 25. augusta spēlē laukumā bija vērojama ļoti saspringta spēle, kurā aizsardzībā abas komandas spēlēja uzmanīgi, kā rezultātā bija skaidrs, ka arī šajā spēlē daudz vārtu guvumus skatītāji nesagaidīs. Maksimālu koncentrēšanos Astafjeva puiši demonstrēja visas spēles garumā, pie tam spēles beigu daļā arī izdevās izmantot vienu no vārtu gūšanas iespējām – 79. minūtē precīzs sitiens padevās Svetoslavam Čugunovam, un ”Riga” FC U16 komanda izcīnīja minimālu uzvaru ar 1:0.

Pēc šīs uzvaras ”Riga” FC U16 futbolisti nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā – 13 spēlēs izcīnīti 37 punkti, un īpaši ir vērts izcelt fantastisko gūto un zaudēto vārtu attiecību (43:1). Otrajā pozīcijā ar 28 punktiem ir Daugavpils, bet trešo vietu ieņem Rīgas Futbola skola ar 27 punktiem, taču abas šīs vienības nospēlējušas par vienu spēli mazāk.

Bez līderu trijnieka čempionātā piedalās arī ”Tukums 2000/TSS”, ”Metta”, ”Super Nova”, ”Ventspils”, ”Vidzemes FC”, JFA ”Jelgava” un ”Liepāja/LFS”. 2017. gadā U16 grupā Latvijas čempionātā uzvarēja Rīgas Futbola skola, bet Astafjeva vadītā ”Riga” FC izcīnīja otro vietu. Šogad ir labas iespējas to mainīt! Čempionātā mūsējiem atlikušas vairs tikai piecas spēles, taču divreiz jāspēlē pret vienu no līdervienībām Daugavpili. Turēsim īkšķus par mūsu puišiem, lai izdodas iegūt zeltu!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?