Šovakar Daugavas stadionā Rīgā Latvijas kausa izcīņas pusfinālā ”Riga” FC ar rezultātu 2:1 pieveica ”Metta/LU” futbolistus, trešo reizi pēc kārtas nonākot kausa finālā, kur 24. oktobrī tiksies ar ”Ventspili”. Pret ”Mettu” pa vārtiem guva Tjagu Primau un Antonijs Černomordijs.

Latvijas kausa izcīņu šogad uzsākām ar astotdaļfināla barjeru un izcīnījām 2:0 uzvaru pret 1. līgas komandu ”Super Nova”. Ceturtdaļfinālā rīdziniekiem pretī stājās Jūrmalas ”Spartaks”. Demonstrējām labu spēli uzbrukumā, izveidojām daudz vārtu gūšanas momentus un svinējām panākumu ar 3:1. ”Metta/LU” astotdaļfinālā ar 2:1 pieveica ”Jelgavu”, savukārt ceturtdaļfinālā studenti tikai pēcspēles sitienu sērijā tika galā ar vienu no 1. līgas spēcīgākajām komandām ”Daugavpils/Progress”.

Mača sākumā rīdziniekiem izdevās veikt labu spiedienu uz pretinieku vārtiem, un jau drīz vien kreisajā malā lieliska saspēle padevās Romānam Mickevičam un Džordžam Deivīsam, kurš pēc tam piespēlēja gar vārtiem, taču neviens no spēlētājiem līdz bumbai aizsniegties nespēja. Dažas minūtes vēlāk lieliski vidusdaļā nospēlēja Tjagu Primau, kurš teicami apstrādāja bumbu, pēc tam sekoja piespēle uz priekšu Kamilam Bilinskim, kurš no soda laukuma robežām izpildīja sitienu garām tālajam stūrim.

Pēc tam spēle pakāpeniski izlīdzinājās, bet 27. minūtē labas komandas saspēle noslēdzās ar Tomislava Šariča sitienu no tuvas distances, pēc kura pretinieku aizsargs soda laukumā spēlēja ar roku. Ar lielu pārliecību 11 metru soda sitienu realizēja Tjagu Primau. Astoņas minūtes vēlāk mājiniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, kad pēc stūra sitiena ar galvu precīzi sita Kirils Ševeļovs – 1:1. Puslaika beigas aizritēja bez bīstamiem momentiem.

Otrā puslaika ievadā ‘’Riga’’ FC ātri mēģināja gūt vārtus, un 50. minūtē tas izdevās, kad pēc Denisa Rakela centrējuma zem vārtu pārliktņa ar galvu bumbu trieca Elvis Stuglis (2:1). Turpinājumā mūsējie kontrolēja bumbu, vairākas reizes bīstami pietuvojāmies soda laukumam, taču pietrūka labu noslēdzošo sitienu, brīžiem, iespējams, pat kāda piespēle bija lieka. Pie šāda rezultāta ”Metta/LU” sajuta, ka var parūpēties par sensāciju un glābt spēli, kā rezultātā izskaņā bija pāris nervozas epizodes pie Roberta Ozola vārtiem, taču viss beidzās laimīgi – 2:1 un trešo reizi pēc kārtas spēlēsim Latvijas kausa finālā.

Latvijas kausa izcīņas fināls 24. augustā notiks Daugavas stadionā Rīgā, un mūsējiem pretī stāsies ”Ventspils” futbolisti. Savukārt nākamā spēle jau svētdien Virslīgā viesos pret ”Liepāja/Mogo”.