Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt Zemgales Olimpiskajā centra (ZOC) Jelgavā Latvijas futbola Virslīgas 18. kārtas ietvaros ”Riga” FC aizvadīs spēli pret allaž nepiekāpīgo ”Jelgavu”. Spēles sākums paredzēts pulksten 18:00, tiešraidē spēli būs iespējams vērot www.shortcut.lv kanālā Best4SportTV Extra.

”Riga” FC turpina lielisko posmu un ir uzvarējusi pēdējās septiņas spēles pēc kārtas Latvijas futbola Virslīgā, pie tam vēl divi panākumi šajā laikā svinēti kausa ietvaros. ”Riga” FC savu uzvaru sēriju sāka 27. maijā, kad savā laukumā ar minimālu 1:0 pieveica ”Metta/LU” futbolistus. Kopš tā laika ”Riga” FC vārtsargs Roberts Ozols Virslīgā vairs nav ielaidis nevienus vārtus, demonstrējot lielisku sniegumu katrā no mačiem.

Pa ceļam līdz rītdienas spēlei pret ”Jelgavu” rīdzinieki Latvijas čempionātā uzvarējuši gandrīz visas Virslīgas komandas – bez ”Mettas/LU” arī nākamo pretinieci ”Jelgavu” (1:0), ”Ventspili” (1:0), ”Spartaku” (1:0), ”Valmiera Glass/ViA” (2:0), RFS (1:0) un vēlreiz ”Mettu/LU” (2:0).

”Riga” FC un ”Jelgavas” iepriekšējā tikšanās reize bija 15. jūnijā, kad rīdziniekiem bija diezgan lielas problēmas ar sastāvu, taču izdevās izcīnīt minimālu uzvaru. Toreiz 67. minūtē uzvaras vārtus ”Riga” FC labā guva centra uzbrucējs Darko Lemajičs, bet jāpiemin, ka kopš 56. minūtes pēc Vladislava Kozlova noraidījuma jelgavnieki spēlēja mazākumā.

Pret ”Jelgavu” nekad nav bijušas vieglas spēles. Šajā nedēļā nopietni esam gatavojušies tieši spēlei pret jelgavniekiem, aizvadot vienu treniņu Upesciema laukumā, bet lielāko daļu gatavojoties Skonto stadiona laukumā. Pret ”Jelgavu” laukumā varēs atgriezties komandas kapteinis Vladimirs Bajenko, kurš iepriekšējo maču izlaida dzelteno kartīšu limita pārsniegšanas dēļ. Tāpat, iespējams, atkal redzēsiet laukumā kādu no futbolistiem, kuri iepriekš nespēlēja savainojumu dēļ.

Turnīra tabulā situācija ir tāda, ka katra spēle ir kā pēdējā, proti, punktus zaudēt nedrīkst, un, protams, arī Jelgavā mūsu uzdevums būs trīs punkti. Līdere šobrīd ar 40 punktiem ir RFS, pa 34 punktiem ir ”Riga” FC un ”Ventspilij”, bet Kurzemes komanda aizvadījusi par vienu spēli vairāk. 29 punkti ir Jūrmalas ”Spartakam”, ”Liepāja/Mogo” aizvadījusi 15 spēles un iekrājusi 28 punktus, bet ”Jelgava” ir komfortablā sestajā pozīcijā ar 14 punktiem.

Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) rīt spēles sākums pulksten 18:00! Ceram dzirdēt skaļu Jūsu atbalstu arī spēlē Jelgavā! Tiem, kas spēli klātienē vērot nevarēs, tiešraide būs pieejama www.shortcut.lv kanālā Best4SportTVExtra.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?