Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt, 24. augustā, ”Riga” FC Latvijas futbola Virslīgas turnīrā aizvadīs jau 18. spēli. Rīdziniekus sagaida spēle viesos pret tiešo konkurenti ”Ventspili”. Mača sākums pulksten 17:00 un tiešraidē to būs iespējams vērot www.shortcut.lv kanālā Best4SportTV Extra. 

Pret ”Ventspils” komandu šajā sezonā aizvadītas divas ļoti sarežģītas spēles. 29. aprīlī Ventspilī mājinieki ātri guva pirmos vārtus spēlē, un rezultāts mačā vairs nemainījās, mājiniekiem izcīnot minimālu panākumu ar rezultātu 1:0. Savukārt 21. jūnijā Skonto stadionā ”Riga” FC parādīja spēcīgu komandas raksturu un cīņassparu, nosargāja savus vārtus neskartus, un 70. minūtē uzvaru mūsu komandai nodrošināja Elvis Stuglis.

Pēdējos mēnešus ”Riga” FC aizvadījusi iespaidīgi – Latvijas turnīros izcīnītas jau desmit uzvaras pēc kārtas, bet tas nenozīmē, ka esam ieslīguši pašapmierinātībā. Katru dienu cenšamies uzlabot savu spēli, smagi strādājot treniņos. Tāpat jāizceļ, ka komandai piesaistīts pieredzējis centra uzbrucējs Kamils Bilinskis, kurš karjeras laikā spējis demonstrēt rezultatīvu sniegumu Polijā, Rumānijā un Lietuvā. Nav šaubu, ka komandā šobrīd ir spēcīgāka kā jebkad iepriekš, pie tam kolektīvā valda lieliska atmosfēra, un visi futbolisti ir gatavi sisties viens par otru, kas nav mazsvarīgi.

”Ventspils” Latvijas futbola Virslīgā uzvarējusi piecas spēles pēc kārtas, šajā sērijā tiekot galā ar ”Mettu/LU” (3:1), ”Valmieru Glass/ViA” (4:1), ”Jelgavu” (3:0), ”Liepāju/Mogo” (1:0) un Jūrmalas ”Spartaku” (2:1). Pēc spēles pret Liepāju uz Norvēģiju pārcēlās čempionāta rezultatīvākais spēlētājs un ”Ventspils” uzbrukuma līderis Adeleke Akinjemi. Savukārt diskvalifikācijas dēļ spēlēt rīt nevarēs spēlēt Aijeguns Tosins, kurš spēlē pret ”Spartaku” nopelnīja sarkano kartīti, par ko izlaidīs nākamās trīs spēles.

Olimpiskajā centrā ”Ventspils” rīt spēles sākums pulksten 17:00! Neskatoties uz ne to ērtāko sākumlaiku, ceram, ka klātienē iespēju atbalstīt ”Riga” FC atradīs arī kvēlākie mūsu komandas līdzjutēji, kuru atbalsts futbolistiem vienmēr ir bijis ļoti nozīmīgs. Savukārt tiešraidē spēli būs iespējams vērot www.shortcut.lv kanālā Best4SportTV Extra.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?