Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Kipras pilsētā Pafā “Riga” FC ar rezultātu 4:1 apspēlēja vietējo “Pafos”, izcīnot trešo vietu “Korantina Homes Cup 2019” turnīrā. Rīdzinieki pēc šīs uzvaras pret šo Kipras klubu ieguvuši pozitīvu bilanci savstarpējās spēlēs trīs gadu laikā. 

“Riga” FC turnīra pusfinālā pēcspēles sitienu sērijā piekāpās Krievijas 2. līgas klubam no Maskavas “Rodina”, lai gan visas spēles gaitā rīdziniekiem bija milzīgs pārsvars un netika izmantota kaudze ar vārtu gūšanas momentiem. “Pafos” savukārt savā pusfinālā ar 1:2 zaudēja Krievijas Premjerlīgas vienībai “Ural”.

Pret “Pafos” rīdzinieki ieguva lielu pārsvaru bumbas kontrolē un veidoja virkni vārtu gūšanas momentu. 11. minūtē pēc Antona Kurakina izpildītā stūra sitiena rezultātu atklāja klubā uz pārbaudes laiku esošs futbolists – 1:0. “Riga” FC turpināja uzbrukt, un 17. minūtē pēc lieliskas spēles no tuvas distances bumbu vārtos raidīja vēl viens pārbaudāmais futbolists – 2:0. Arī puslaika turpinājumā rīdziniekiem pārsvars, un bija iespējas gūt ne tikai vienus vārtus, taču rezultāts vairs nemainījās, mūsējiem pārtraukumā dodoties pie diezgan komfortabla pārsvara.

Otrā puslaika sākumā nedaudz sparīgāku sniegumu demonstrēja Kipras klubs, bet kopīgiem spēkiem ar visām situācijām tikām galā. 70. minūtē gan “Pafos” vienus vārtus atguva, kad individuālo meistarību nodemonstrēja Adams Nemecs – uzbrucējs soda laukuma tuvumā tika pie bumbas un izpildīja tehnisku sitienu vārtu tālajā stūrī (2:1).

“Riga” FC pēc šāda pavērsiena neapjuka un atbildēja ar vairākiem labiem uzbrukumiem. 83. minūtē tika gūti ļoti skaisti vārti, kad ātrs uzbrukums noslēdzās ar filigrānu darbību soda laukumā, arī šoreiz izceļoties futbolistam, kurš klubā ir uz pārbaudi – 3:1. Šāda statusa futbolists arī pielika punktu šai spēlei, kad izskrēja vienatnē ar vārtsargu, apspēlēja viņu un raidīja bumbu praktiski tukšos vāŗtos. 4:1 “Riga” FC uzvara.

Jāpiemin, ka rīdzinieki ieguvuši pozitīvu savstarpējo spēļu bilanci pret šo Kipras klubu. Trīs gadu laikā pret “Pafos” esam spēlējuši piecas reizes, izcīnot divas uzvaras (2017. gadā 2:1 un 2019. gadā 4:1), divas reizes spēlēts neizšķirti (1:1 un 2:2 2018. gadā) un piedzīvots viens zaudējums (0:3 2019. gadā).

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?