Skaists noslēgums! Šovakar Latvijas futbola Virslīgas sezonas pēdējā spēlē čempione “Riga” FC ar 4:1 apspēlēja Jūrmalas “Spartaku”. Pa vārtiem Romanam Debelko, Antonijam Černomordijam, Oļegam Laizānam un Ivanam Lukjanovam. Dārgie atbalstītāji, paldies Jums visiem!

Pret “Spartaka” komandu šosezon mūsējie bija izcīnījuši trīs pārliecinošas uzvaras. Lai gan pēdējās četrās spēlēs nebija izdevies uzvarēt, trīs reizes spēlējot neizšķirti, mūsējie bija favorīti, un skaidrs, ka komandas vēlme noslēgt sezonu ar uzvaru bija liela.

Rīdzinieki laukumā devās labākajā sastāvā, neko negrasījās taupīt un ātri arī ieguva iniciatīvu. Romans Debelko rezultātu atklāja spēles 18. minūtē, kad izcīnīja bumbu cīņā ar diviem pretiniekiem un mirkli vēlāk trieca bumbu vārtu devītniekā – 1:0. “Riga” FC arī turpinājumā bija spēcīgākā komanda laukumā, taču pāris reizes savu meistarību bija jādemonstrē arī Robertam Ozolam. Mūsējiem pietrūka uzbrukumu noslēguma fāzē, kā rezultātā pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja 1:0 par labu “Riga” FC.

Pēc pārtraukumā rīdzinieki demonstrēja lielu vēlmi gūt otros vārtus, un tas notika 55. minūtē, kad pēc Vladislava Fjodorova centrējuma lielisks sitiens zem vārtu pārliktņa padevās Antonijam Černomordijam – 2:0. Gūtie vārti sniedza vēl lielāku enerģiju komandai, un mājinieki pilnībā dominēja laukumā. 74. minūtē teicams izrāviens padevās Debelko, noslēgumā bumba pēc bloķēta sitiena atleca pie Oļega Laizāna, un pussargs mikli vēlāk trieca bumbu vārtu tīklā – 3:0.

Nekas būtiski nemainījās arī turpinājumā, un diezgan loģiski škita arī nākamie vārti, kad Kamils Bilinskis piespēlēja Ivanam Lukjanovam, kurš izrāvās vienatnē pret Jevgeņiju Ņerugalu un ar tehnisku sitienu arī pārspēja vārtsargu – 4:0. Mača 82. minūtē savā atvadu spēlē ar precīzu sitienu izcēlās Edgars Gauračs, atgūstot vienus vārtus savai komandai. Izskaņā rezultāts vairs nemainīja, un rīdzinieki sezonu noslēdza ar drošu 4:1 uzvaru.

Rīdzinieki otrdien dosies uz Kipras pilsētu Pafu, kur aizvadīs pārbaudes turnīru, bet pēc tam būs pienācis laiks pelnītai atpūtai.