Ritvars Rugins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC turpina strādāt pie sastāva komplektācijas jaunajai sezonai. Šodien varam oficiāli paziņot, ka ”Riga” FC krāsas turpmāk pārstāvēs arī 29 gadus vecais pussargs Ritvars Rugins. 

Tukumā dzimušais Rugins profesionāla futbolista karjeru sāka Ventspilī. Kurzemes kluba sastāvā Ritvars cīnījās no 2008. līdz 2011. gadam, divas reizes kļūstot par Latvijas čempionu un vienreiz iegūstot Latvijas kausa trofeju.

Pēc tam 2012. gada ievadā Rugins devās uz Ukrainu, kur gan nopietnu spēles laiku ”Mariupol” sastāvā izkarot tā arī neizdevās, un pussargs atgriezās Latvijā, kļūstot par Rīgas ”Skonto” futbolistu. Galvaspilsētas klubu Rugins pārstāvēja trīs sezonas, esot vienam no komandas līderiem, tomēr Latvijas čempionātā trīs reizes pēc kārtas nācās samierināties ar otro vietu.

No 2015. līdz 2018. gada izskaņai Rugins četras sezonas bija atkal bija ”Ventspils” futbolists. Dzeltenzilo sastāvā Rugins šo gadu laikā nospēlēja vairāk nekā 100 spēles un Virslīgā guva sešus vārtus. 2016./2017. gada sezonā Rugins ieguva Latvijas kausa trofeju, toreiz finālā dramatiskā izskaņā pēcspēles sitienos ventspilniekiem pieveicot tieši ”Riga” FC. Ritvars Latvijas futbola Virslīgā savā karjerā aizvadījis jau vairāk nekā 230 spēles, bet tāpat Rugina rēķinā ir arī 30 spēles Latvijas nacionālajā izlasē.

”Riga” FC sporta direktora Aleksandra Romašina komentārs: “Ritvars ir pieredzējis futbolists ar lieliskā cīnītāja īpašībām. Vienmēr ir izcēlies ar savu raksturu un nepiekāpību katrā epizodē. Šāds futbolists sniegs papildus agresivitāte mūsu spēlē. Arī Ritvars ir Latvijas nacionālās izlases līmeņa futbolists. Pēc viņa pievienošanās pieaugs konkurence laukuma vidusdaļā, lai gan viņš var spēlēt dažādās pozīcijās. Ruginam ir vajadzīgas līdera īpašības gan laukumā, gan ģērbtuvē, kas katrā komandā vienmēr ir svarīgi.”

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?