Deniss Rakels pret Krištianu Ronaldu. Foto: Reuters

Ar lielu prieku varam paziņot, ka ”Riga” FC sastāvu ir pastiprinājis Latvijas izlases futbolists Deniss Rakels. 25 gadus vecais futbolists mūsu komandai pievienojas uz īres līguma nosacījumiem no Kipras augstākās līgas kluba ”Paphos” FC.

Jēkabpilī dzimušais futbolists profesionāla futbolista karjeru uzsāka ”Liepājas Metalurga” sastāvā. Jau 2009. gadā Deniss Kurzemes komandas sastāvā desmit spēles uzsāka pamatsastāvā un guva deviņus vārtus, kļūstot arī par Latvijas čempionu. 2010. gadā Denisam Liepājas vienības sastāvā spilgta sezona, 26 spēles un 18 vārtu guvumi, neapšaubāmi esot vienam no labākajiem spēlētājiem Latvijas čempionātā.

18 gadu vecumā par Denisu bija liela interese no ārzemju klubiem, un 2011. gadā Rakels kļuva par Polijas Ekstraklases ”Zaglebie Lubin” spēlētāju, bet turpinājumā Rakels divas sezonas pavadījā pēc spēka otrās līgas vienībā ”GKS Katowice”. 47 spēlēs Polijas vienībā Latvijas futbolists guva 16 vārtus, tāpēc bija loģiska uzbrucēja atgriešanās Polijas augstākajā līgā.

2013./2014. gada sezonā Rakels spēlēja ”Zaglebie Lubin” un Krakovas ”Cravovia” komandās, taču tā nebija labākā sezona Rakelam. Jau nākamajā gadā Deniss spēra plašu soli uz priekšu – Cracovia sastāvā 31 spēle pamatstāvā un 11 vārti. 2015./2016. gada sezonā Rakels spēlēja vēl labāk un 20 spēlēs guva 15 vārtus Polijas Ekstraklasē, tādēļ saprotams bija vēl viens pakāpiens uz augšu karjerā – Rakels kļuva par Anglijas pēc spēka otrās līgas komandas ”Reading” futbolistu. Denisam pirmajā sezonā 12 spēles un trīs vārti.

Diemžēl 2016./2017. gada sezonu Denisam izjauca savainojums, un nākamajā gadā Deniss atgriezās Polijā un kļuva par Poznaņas ”Lech” futbolistu. Poznaņā Deniss nospēlēja 11 spēles, bet vēl 12 mači Rakelam zināmajā Krakovas vienības sastāvā. Pēc tam Rakels pārtrauca sadarbību ar Krakovas vienību un bija jauna kluba meklējumos. ”Riga” FC ir liels prieks, ka atlikušo sezonas daļu uzbrucējs spēlēs tieši galvaspilsētas vienības sastāvā.

Denisam ir arī itin liela pieredze Latvijas izlases sastāvā. Bez 21 spēles galvenās valstsvienības sastāvā Deniss iepriekš ir pārstāvējis arī Latvijas U19 un U21 izlases. Denis, esi lapni lūgts mūsu komandas sastāvā!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?