Pēc klubu savstarpējas vienošanās no ”Liepāja/Mogo” komandas ”Riga FC” kolektīvu uz īres tiesībām papildina tehniskais pussargs Romāns Mickevičs. Visas formalitātes jau ir nokārtotas, un Romāns varēs piedalīties nākamajā spēlē. 

Latvijas futbola Virslīgas čempionātā 14. jūlijā startēja vasaras transfēru periods, un tas ir laiks, kurā klubi mēģina pastiprināt sastāvu pirms atlikušās sezonas daļas. Arī ”Riga” FC aktīvi strādā šajā laikā, lai atrastu atbilstošos spēlētājus, kuri spētu sasniegt vēlamo rezultātu, kas mūsu klubam allaž ir uzvaras.

Pirmais ”Riga” FC papildinājums šajā starpsezonā ir radošais pussargs Romāns Mickevičs, kurš ir apveltīts ar labām ātruma īpašībām, labu individuālo tehniku un bīstamu sitienu no dažādām pozīcijām. 1993. gadā dzimušais pussargs itin ātri nokļuva pieaugušo futbolā, un Latvijas futbola Virslīgas čempionātā aizvada astoto sezonu. Jau tālajā 2010. gadā Romāns 17 gadu vecumā desmit spēles nospēlēja Ventspils ”Tranzītā”.

Lielāko karjeras daļu Romāns gan aizvadījis Jūrmalas ”Spartakā”, kur arī bijušas Mickeviča spilgtākās sezonas. No 2012. līdz 2015. gadam Mickevičs bija itin stabils ”Spartaka” pamatsastāva futbolists, bet pēdējās sezonās jau spēlētājs, no kura lielā mērā bija atkarīgas jūrmalnieku iespējas uzbrukumā. Kad Romānam viss bija kārtībā ar veselību un fiziskā forma bija labā līmenī, pussargs bija viens no labākajiem spēlētājiem Virslīgā.

2016. gadā Mickevičs pārcēlās uz Liepāju, kur piedalījās 27 spēlēs, 17 no tām uzsākot pamatsastāvā un gūstot divus vārtus. Šosezon Mickevičs Tamaza Pertijas modelī īsti savu vietu neatrada un starta sastāvā sāka tikai divus mačus. Liepājnieki šodien paziņoja par Jāņa Ikaunieka atgriešanos, un Romāns uz īres tiesībām nonācis mūsu klubā. Vēlam Romānam daudz spēka un enerģijas, lai atgrieztu savu iepriekšējo spožumu futbola laukumā.

”Riga” FC nākamo spēli aizvadīs sestdien, 17. jūnijā, Skonto stadionā pulksten 17:00 Rīgas derbija ietvaros pret RFS.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?