Dorde Šušnjars, Darko Lemajičs un Milans Vušurovičs. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

Vasaras transfēru perioda darbs ļāvis parakstīt līgumu ar četriem futbolistiem. ”Riga” FC krāsas turpmāk pārstāvēs Melnkalnes futbolists Milans Vušurovičs, serbi Darko Lemajičs un Dorde Šušnjars, kā arī Latvijā jau labi zināmais japānis Minori Sato.

Milans Vušurovičs ir 1995. gadā dzimis Melnkalnes futbolists, kurš spēlē malējā uzbrucēja pozīcijā. Jau 17 gadu vecumā Vušurovičs sāka spēlēt Melnkalnes augstākajā līgā ”Lovčen” komandā, kur nospēlēja trīs sezonas. Jau 2014./2015. gada sezonā Vušurovičs bija stabils ”Lovčen” pamatsastāva futbolists, piedalījās 29 spēlēs un guva sešus vārtus.

Pēc tam Vušuroviču savā īpašumā ieguva Melnkalnes spēcīgākā komanda ”Budučnost”. Pirmajā sezonā vienība ieguva Melnkalnes zeltu, bet 2016./2017. gada sezonu noslēdza ar izcīnītu zeltu. Milans piedalījās 32 spēlēs, 26 uzsāka pamatsastāvā un guva piecus vārtus. Iepriekšējā sezonā Vušurovičs spēlēja arī Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. Ar 1:1 un 1:0 ”Budučnost” pārvarēja ”Rabotnički” barjeru, bet pret spēcīgo Beļģijas ”Genk” pēc 0:2 viesos savā laukumā izdevās uzvarēt 2:0, tomēr piedzīvots zaudējums pēcspēles sitienos. Visas četras spēles Milans sāka komandas pamatsastāvā.

Tāpat Vušurovičs ir pārstāvējis gan U19, gan U21 Melnkalnes izlases. U21 izlases sastāvā Vušurovičs arī viesojās Latvijā, kad Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēlē ar mūsējiem cīnījās neizšķirti 0:0.

23 gadus vecais Darko Lemajičs visu savu karjeru līdz šim aizvadījis Serbijā, spēlējot ”Indija” un ”Napredak” komandās gan Serbijas pēc spēka otrajā līgā, gan Superlīgā. Pēdējo sezonu Lemajičs nospēlēja pēc spēka otrajā līgā ”Indija” sastāvā, piedalījās 24 spēlēs un guva astoņus vārtus, kamēr komanda finišēja ceturtajā vietā 16 komandu konkurencē. Starp uzbrucēja kvalitātēm jāizceļ spēle otrajā stāvā ar 196 centimetru augumu.

Arī 25 gadus vecais Dorde Šušnjars var spēlēt uzbrucēja pozīcijā. Līdz šim karjerā Šušnjars ir spēlējis Serbijā, Melnkalnē un Šveicē, kur pavadīti pēdējie divi gadi. 2015./2016. gadā futbolists astoņās spēlēs piedalījās Šveices Superlīgas vienības ”Lugano” sastāvā un guva vienus vārtus. Pēc tam īrē Šušnjars devās uz pirmās līgas komandu ”Chiasso”, kur desmit spēlēs arī vieni vārti. Dordem arī sešas spēles Serbijas U18 izlasē un četri gūti vārti.

Savukārt vidējās līnijas futbolists Minori Sato Latvijas futbola līdzjutējiem varētu būt vislabāk pazīstams. Latvijā Sato ieradās 2010. gadā ”Gulbenes” sastāvā, bet pēc tam spēlēja gan ”Skonto”, gan ”Ventspilī”. Karjeras turpinājumā Sato pārstāvējis Baltkrievijas ”Dinamo Brest”, Uzbekistānas ”Bunyodkor” un Kataras ”Al Mu’aidar”. Visos trīs klubos Minori bija svarīgs futbolists un lielākajā daļā spēļu devās pamatsastāvā.

Tāpat varam paziņot, ka pēc abpusējas vienošanās esam pārtraukuši līgumu ar Renē Miheliču, Vladislavu Fedotovu, Hiziru Apajevu un Egzonu Belicu. Visiem četriem novēlam veiksmi un augstus sasniegumus karjeras turpinājumā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?