Pēc vairāku mēnešu darba “Riga” FC oficiāli lietotājiem var prezentēt jauno kluba mobilo aplikāciju. Par aplikācijas izstrādi parūpējās uzņēmums “FanApps”.

“Pēc katras sezonas izvērtējam, kā esam strādājuši ar saviem līdzjutējiem, ko darījām veiksmīgi, kas neizdevās un ko varam uzlabot. Sekojot visām mūsdienu tendencēm pieņēmām lēmumu, ka šīs sezonas jaunums varētu būt kluba aplikācijas izveide. Sadarbībā ar “FanApps” visai operatīvi esam spējuši šo ideju realizēt.

Manuprāt, aplikācijas izveide ir vēl viens solis tuvāk mūsu līdzjutējiem. Mēs spēlējam futbolu līdzjutējiem, viņi sniedz to papildu enerģiju futbolistiem, kas brīžiem varbūt ļauj viņiem laukumā izdarīt vairāk nekā paši domā. Līdzjutēji ir daļa no komandas.

Aplikācija būs vēl viena kluba platforma, kur uzzināt kluba jaunākās ziņas, iegūt tiešsaistes informāciju par spēļu gaitu, kā arī baudīt lieliskas fotogalerijas un video. Bet tas nav viss! Rīkosim viktorīnas, konkursus ar lieliskām balvām, kā arī piedāvāsim vēl arī citus bonusus aplikācijas lietotājiem. Piemēram, atlaides biļešu vai atribūtikas iegādei,” par aplikācijas izveidošanu stāsta “Riga” FC ģenerāldirektors Aleksandrs Proņins.

Nokļūsti tuvāk savai mīļākajai komandai un lejupielādē jauno Riga FC aplikāciju! Izmanto visas jaunās iespējas, kuras piedāvāsim katram Riga FC līdzjutējam! Aplikācijā būs ekskluzīvs saturs un vairāki veidi, kā sekot līdzi mūsu komandai sezonas gaitā!

Visu nepieciešamo informāciju par kluba gaitām varēsi iegūt savā mobilajā telefonā! Vairs nekad nepalaidīsi garām jaunākās ziņas, tiešsaistes informāciju par spēļu gaitu, ekskluzīvus video, konkursus un daudz ko citu no savas mīļākās komandas un spēlētājiem!

Lejupielādē aplikāciju:
App Store: http://bit.do/RigaFCApp-iOS
Google play: http://bit.do/RigaFCApp-android

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?