Deniss Rakels. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 21. kārtas spēlē “Riga” FC tiksies ar šosezon vēl neuzveikto “Valmiera Glass ViA” komandu. Mača sākums pulksten 19:00. Biļetes “Biļešu Serviss” kasēs, bet tiešraidē spēli būs iespējams vērot Sportacentrs.com TV. 

“Valmiera Glass ViA” komanda ir vienīgā, kuru šosezon vēl neesam spējuši uzveikt, pie tam abās spēlēs piedzīvoti zaudējumi ar minimālu 0:1. “Riga” FC abās spēlēs bija pārsvars bumbas kontrolē, taču pretinieku ciešo un disciplinēto aizsardzību tā arī uzlauzt nespējām un arī momentu daudzums bija visai neliels.

Tamaza Pertijas vadītajā komandā šajā vasarā notikušas diezgan lielas izmaiņas, pie tam lielā mērā izjukusi uzticamā aizsardzības līnija, jo komandu atstājuši uzreiz trīs latviešu spēlētāji – Krišs Kārkliņš, Klāvs Kramēns un Jānis Krautmanis. Tajā pašā laikā jāpiebilst, ka Valmieras komanda transfēru periodā pastrādājusi diezgan aktīvi, piesaistot trīs leģionārus no Nigērijas.

Arī “Riga” FC jau veiksmīgi iekļāvušies pirms vasaras piesaistītie Deniss Rakels, Romans Debelko un Ibrahims Abdisalams. Uzreiz gan jāpiemin, ka tie nebūs vienīgie jaunumi šajā periodā un drīzumā jūs sagaida jaunas ziņas no “Riga” FC nometnes. Pēdējā spēlē “Riga” FC ar 4:0 apspēlēja “Mettas” futbolistus, veiksmīgi atgūstoties pēc 19. kārtā piedzīvotā nepatīkamā zaudējuma pret “Jelgavu” (0:1).

Situācija turnīra tabulā šobrīd ir patīkama, jo “Riga” FC ar 18 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem ieņem pirmo pozīciju, kamēr tuvākā sekotāja RFS atpaliek par sešiem punktiem. Trešajā vietā ar 29 punktiem ierindojas Jūrmalas “Spartaks”, bet tieši “Valmiera Glass VIA” komanda noslēdz labāko četrinieku. Vidzemes komanda 18 spēlēs tikusi pie 25 punktiem, pēdējās spēlēs gan spējot izcīnīt tikai vienu uzvaru, reizi spēlējot neizšķirti un piedzīvojot piecus zaudējumus.

Rīt spēles Skonto stadionā sāksies pulksten 19:00. Biļetes jau tagad variet iegādāties internetā ( https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/futbols/riga-fc-valmiera-glass-via-riga-fc-majas-speles-290334/ ) vai pirms spēles stadionā. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?