Rīt Telia 5G Areena Latvijas čempione Riga FC aizvadīs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas cikla 3. kārtas atbildes spēli pret mājinieci Helsinku HJK! Mača sākums pulksten 19:00! Tiešraide Best4SportTV kanālā!

Somijas komanda Helsinku HJK ir titulētākais klubs savā valstī ar 29 Somijas čempionāta tituliem un 13 kausa trofejām. Klubam ir ļoti sena vēsture, tas tika izveidots 1907. gadā. Šīgada čempionātā pagaidām HJK ir piektajā pozīcijā, taču turnīra tabula augšgalā ir ļoti blīva, un HJK noteikti atkal cīnīsies par čempiontitulu. Pēdējā čempionāta spēlē HJK savā laukumā ar 4:0 sagrāva “Lahti” komandu.

Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē 6. augustā Daugavas stadionā Rīgā HJK pirmā guva vārtus, kad spēles sākumdaļā rīdzinieki pieļāva pozicionālu kļūdu aizsardzībā. Otrajā puslaikā “Riga” FC piederēja liels pārsvars bumbas kontrolē, bija daudz momentu, un 1:1 pēc standarsituācijas izrāva poļu uzbrucējs Kamils Bilinskis.

“Tā būs grūta spēle. Abām komandām ir iespējas iekļūt nākamajā kārta. Mēs izdarīsim visu, lai uzvarētu šajā spēlē. Esmu noskatījies vairākas HJK spēles vietējā čempionātā. Savu skatītāju priekšā somi spēlē vairāk ar bumbu, veido momentus un kopumā spēlē uzbrūkošāku futbolu. Mākslīgais laukums nebūs problēma, jo paši ziemā un pavasarī trenējamies un spēlējam uz šāda seguma. Sagaidu, ka stadionā būs daudz līdzjutēju, kas radīs labu atmosfēru,” tā pirms gaidāmās spēles izteicās “Riga” FC galvenais treneris Mihails Koņevs.

“Riga” FC Helsinkos ieradās trešdien ap pusdienlaiku. Viesnīcā komandai bija pusdienas, pēc tam pāris stundas atpūtai un vakarā jau aizvadījām oficiālo pirmsspēles treniņu, kurš bija 60 minūšu garš. Galvenais uzdevums bija pierast pie laukuma un bumbām, kas ir nedaudz atšķīrīgas no tām, ar kādām ikdienā spēlējam čempionāta. Treniņš tika aizvadīts labā atmosfērā, nekādu nepatīkamu starpgadījumu nebija, un visi futbolisti ir gatavi rītdienas mačam.

Rīt spēles sākums “Telia 5G Areena” pulksten 19:00. Tiešraidē šo spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls. Plānots, ka Helsinkos klātienē rīdziniekus atbalstīs aptuveni 25 kvēlākie kluba līdzjutēji.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?