Šovakar Rīgā, Skonto stadionā, ”Riga” FC UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1. kārtas atbildes spēlē uzņems Bulgārijas titulētāko komandu Sofijas CSKA. Mača sākums pulksten 19:30, un biļetes joprojām ir nopērkamas ”Biļešu Serviss” kasēs. Ticam, ka kopā ar Jūsu atbalstu mums izdosies!

Pirms nedēļas abas komandas savā starpā tikās vairāk nekā astoņu tūkstošu skatītāju priekšā ”Bulgarska Armia Stadium”. Pirmajā puslaikā ”Riga” FC bija divas lieliskas iespējas, pēc kurām pretiniekus glāba vārtsargs, bet otrā puslaika ievadā CSKA padevās veiksmīgs moments, bumba ielidoja vārtos no vairāk nekā 30 metriem, un mājinieki spēja izcīnīt minimālu uzvaru ar rezultātu 1:0.

Vakar abas komandas aizvadīja oficiālo pirmsspēles treniņu un jāatzīmē, ka uz rīdzinieku treniņu klātienē ieradās aptuveni 20 Bulgārijas žurnālistu. “Normāli gatavojamies otrajai spēlei. Klubam tas ir kaut kas jauns. Gribam nostartēt pēc iespējas labāk. Tas arī viss. Redzēsim, ko rītdiena mums visiem sniegs. Protams, ka gribam uzbrukumā spēlēt agresīvāk. Mums tas ir jādara – spēlēsim mājās. Tiem līdzjutējiem, kuri atnāks mūs atbalstīt, ir jāredz, ka mēs cenšamies. To varu garantēt, ka izdarīsim visu, lai tiktu tālāk. Nav šaubu, ka šī ir laba līmeņa, pieredzējusi komanda. 0:1 nav tas rezultāts, pie kura mums būtu jābaidās un vai jābaidās vispār doties laukumā,” tā pirms spēles izteicās ”Riga” FC galvenais treneris.

No Bulgārijas klātienē spēli vērot ir ieradušies ap 100 līdzjutēju, no kuriem aptuveni 30 vakar jau bija stadionā un dziedāja savas dziesmas par CSKA komandas treniņā. Viesu līdzjutējiem tiks atdalīts G sektors un nav šaubu, ka šie cilvēki spēles laikā savu komanda atbalstīs ļoti skaļu un rūpēsies par lielisku futbola atmosfēru, tāpēc ”Riga” FC cer, ka arī latvieši tribīnēs nebūs kautrīgi un kopīgi būs skaļāki nekā bulgāri.

0:1 zaudējums viesos nozīmē, ka, pirmkārt, Rīgā ir jāgūst vārti! 1:0 uzvaras gadījumā tiks spēlēts papildlaiks un, ja būs nepieciešams, sekos 11 metru sitienu sērija. Savukārt 2:1, 3:2 un tā tālāk rīdziniekiem nederēs – būs vajadzīgs panākums ar diviem vārtiem.

Spēles sākums Skonto stadionā pulksten 19:30! Biļetes joprojām pieejamas ”Biļešu Serviss” kasēs, tāpat iespēja nopirkt biļetes būs stadiona kasē. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?