Skonto hallē Rīgā šovakar ‘’Riga’’ FC aizvadīja Virslīgas kausa izcīņas spēli par piekto vietu, kurā ar rezultātu 2:1 pieveica ”Liepāja/Mogo” futbolistus. Pa vārtiem šajā cīņā Darko Lemajičam un pārbaudāmajam spēlētājam.  31. martā abas vienības tiksies Latvijas futbola Virslīgas atklāšanas spēlē.

Vakar ‘’Riga’’ FC aizvadīja spēli pret ‘’RTU FC/Skonto academy’’ un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:0. Piektdienas mačs RTU stadionā bija jau 12 pārbaudes spēle šajā starpsezonā. Skaidrs, ka pret ‘’Liepāju/Mogo’’ spēlē par Virslīgas kausa piekto vietu bija vairākas izmaiņas, taču vienalga katram futbolistam, kurš šajā vakarā devās laukumā, bija liela vēlme cīnīties par uzvaru.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm bija jūtams, ka neviens nevēlas piekāpties pat pārbaudes spēlē – bija daudz divcīņu, brīžiem arī asākas, taču iztika bez rupjībām. Rīdziniekiem aktīvi darbojās abas malas, daudz centrējām soda laukumā, bet pietrūka noslēdzošā sitiena. 25. minūtē pretinieki divreiz sita no tuvas distances – lieliska spēle mūsu vārtsargs Nilam Tomam Puriņam. Labs sitiens no distances puslaika otrajā daļā padevās rīdzinieku pārbaudāmajam futbolistam, tomēr nedaudz pāri. Liepājnieki vairāk spēlēja ar bumbu, mūsējie pretī lika disciplīnu savu vārtu tuvumā – pēc 45 minūtēm bezvārtu neizšķirts 0:0.

Otrā puslaika otrajā minūtē ‘’Riga’’ FC noorganizēja lielisku pretuzbrukumu, un soda laukumā bumbu kustībā saņēma Darko Lemajičs, kurš precīzi raidīja bumbu vārtu tālajā augšējā stūrī – 1:0. ‘’Liepāja/Mogo’’ joprojām nedaudz vairāk spēlēja ar bumbu, bet uzlauzt pašaizliedzīgi spēlējošos rīdziniekus nespēja. Abas komandas puslaika gaitā veica vairākas spēlētāju maiņas.

”Liepāja/Mogo” neizmantoja pāris labas vārtu gūšanas iespējas, bet vairākās epizodēs rīdziniekus glāba Puriņš. 81. minūtē Kurzemes komanda gan guva pirmos vārtus, kad pēc stūra sitiena no sākuma pa vārtu pārliktni sita Kristaps Grebis, bet mirkli vēlāk no tuvas distances bumbu vārtos ieraidīja Antons Jemeļins – 1:1. Liepājniekiem lieliem spēkiem devās uz priekšu, taču mūsu gados jaunie futbolisti negrasījās piekāpties, un 91. minūtē Puriņš spēlēja nedaudz riskanti – vārtsargs ar labu piespēli ievadīja uzbrukumu, sekoja piespēle uz vārtu priekšu, un pārbaudāmais futbolists no tuvas distances izrāva rīdziniekiem uzvaru – 2:1.

31. martā Liepājā, Daugavas stadiona rezerves laukumā, abas komandas tiksies Latvijas futbola Virslīgas 1. kārtas ietvaros. Spēles sākums pulksten 15:00.