Ēriks Punculs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt pulksten 14:00 Rīgā, RTU stadionā ”Riga” FC pārbaudes spēlē tiksies ar Lietuvas komandu Klaipēdas ”Atlantas”, kuru pārstāv Latvijas izlases futbolists Gints Freimanis. 

Pirmo pārbaudes spēli ”Riga” FC aizvadīja pirms nedēļas, kad tikās ar mūsu kluba dublieru komandu. Skaidrs, ka galvenās vienības futbolistiem bija izteikts pārsvars, kas tika pārvērsts 4:0 graujošā panākumā. Pa vārtiem guva Oļegs Laizāns, Romāns Mickevičs, Ēriks Punculs, bet vienu bumbu dublieri ieraidīja savos vārtos.

Sestdien pulksten 14:00 uzsāksim spēli pret Lietuvas vienību Klaipēdas ”Atlantas”, kas pagājušajā sezonā piedzīvoja vilšanos un ierindojās piektajā vietā astoņu komandu konkurencē, tādējādi paliekot bez Eirokausu ceļazīmes. 33 spēlēs komanda ieguva 36 punktus. Eirokausos komanda bija piedalījusies pēdējās četras sezonas pēc kārtas.

Starpsezonā ”Atlantas” panāca vienošanos ar Latvijas izlases labās malas aizsargu un ilggadējo ”Jelgavas” kapteini un līderi Gintu Freimani. Tāpat Klaipēdā nonācis vārtsargs Pāvels Doroševs, kura galvenie pienākumi gan saistās ar vārtsargu trenera amatu. Treneru korpusā ir arī Algimants Briaunis, kurš futbolista karjeras laikā no 1998. līdz 2011. gadam pārstāvēja ”Liepājas metalurgu”.

Pārbaudes spēle RTU stadionā rīt sāksies pulksten 14:00. Dienu vēlāk, 28. janvārī, ”Riga” FC lidos uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, kur paredzētas divas pārbaudes cīņas, pēc kurām tālāk komanda dosies uz Kipras pilsētu Pafosu, aizvadot tur galveno sagatavošanās procesa daļu.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?