Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 18. kārtas spēlē “Riga” FC demonstrēja skatītājiem baudāmu futbolu un ar rezultātu 6:1 sagrāva Jūrmalas “Spartaku”. Kamilam Bilinskim divi vārti, tostarp 100. karjerā, savukārt pa vieniem Oļegam Laizānam, Denisam Rakelam, Felipem Brisolam un Žoelam Bopesū.

Pirmā apļa spēlē starp šīm komandām tika fiksēta graujoša “Riga” FC uzvaru ar rezultātu 4:0, bet pirms šīvakara spēles “Spartaks” bija uzņēmis lielisku ritmu, no pēdējām septiņām izcīnot sešas uzvaras un reizi spēlējot neizšķirti. “Riga” FC sastāvā šajā spēlē debitēja divi futbolisti – Romans Debelko un Abdisalams Ibrahims, savukārt atgriešanos piedzīvoja Deniss Rakels.

“Riga” FC spēli iesāka ļoti spēcīgi, jau pirmajās minūtēs veicot aktīvu presingu, izdarot spiedienu uz pretinieku vārtiem, un drīz vien bumbu pretinieku vārtos raidīja Žoels Bopesū, taču līnijtiesnesis pacēla karodziņu, fiksējot aizmugures stāvokli. 15. minūtē kārtējā veiksmīgā padevās Rakelam, kurš soda laukumā skaisti piespēlēja Oļegam Laizānam. Pussargs prasmīgi apspēlēja pretiniekus un mirkli vēlāk izpildīja precīzu sitienu vārtu tālajā stūrī – 1:0!

Trīs minūtes vēlāk vēl vieni vārti – Brisola piespēlēja Rakelam, kurš prasmīgi izdarīja sitienu vārtu apakšējā stūrī (2:0). Sajutuši lielu pārliecību, rīdzinieki brīžiem pārāk lieliem spēkiem devās uz priekšu, un vienā no epizodēm pretuzbrukumā nedaudz pāri vārtiem sita Tins Vukmaničs. Puslaika beigu daļa atkal aizritēja ar lielu mājinieku pārsvaru, un kompensācijas laika pirmajā minūtē iespēju sagaidīja Brisola, meistarīgi savu momentu arī izmantojot – 3:0.

Otrā puslaika ievadā rīdzinieki turpināja dominēt, un 49. minūtē uz maiņu nākušais Aleksejs Višņakovs veica lielisku centrējumu no labās malas, un Žoels Bopesū guva ceturtos vārtus spēlē (4:0). Desmit minūtes vēlāk “Spartaks” vienus vārtus atguva, kad lielisks sitiens vārtu tālajā devītniekā padevās Ričlords Enins (4:1). Rīdzinieki gan joprojām droši kontrolēja spēli, un no vārtu priekšas 67. minūtē Kamils Bilinskis guva 100. vārtus karjerā, panākot 5:1. Mača beigu daļā momentiem bija uz abu komandu vārtiem, bet pēdējo vārtu teica “Riga” FC, kad spēles pēdējā minūtē Abdisalams Ibrahims teicami piespēlēja Bilinskim, kurš guva vēl vienus vārtus – 6:1.

Nākamo spēli “Riga” FC aizvadīs jau 26. jūnijā, kad “Riga” FC Skonto stadionā uzņems “Jelgavu”. Mača sākums pulksten 20:00.

Latvijas futbola Virslīga, 21. jūnijs
Riga FC – Spartaks Jūrmala 6:1 (3:0)
Vārti: Laizāns 15′, Rakels 18′ Brisola 45+1′ Bopesū 49′ Bilinskis 67′ 90+3′ – Enins 59′
Riga FC: Ozols, Rugins, Černomordijs, Prenga, Pētersons, Laizāns, Paničs, Saričs, Brisola (Ibrahims 78′), Bopesū, Rakels (Višņakovs 46′), Debelko (Bilinskis 61′)
Spartaks Jūrmala: Meļņičenko, Opara (Ali 63′), Bērenfelds, Smirnovs, Freimanis, Rečickis, Vardanjans (Korzāns 63′), Vukmaničs, Belakovičs, Enins (Nvaorisa 63′), Šarpentjērs