Dušans Brkovičs. Foto: Riga FC

Ar lielu prieku varam paziņot, ka Latvijas futbola Virslīgas kluba ”Riga” FC rindas papildinājis 28 gadus vecais serbu centra aizsargs Dušans Brkovičs, kurš pēdējās četras sezonas pavadījis Ungārijas vienā no spēcīgākajām komandām ”Debrecen”.

Dušans ”Riga” FC nometnei pievienojās jau Igaunijas pilsētā Pērnavā, kur uzreiz lieliski iejutās kolektīvā un izveidoja labas attiecības ar visu mūsu kluba kolektīvu. Dušans pārliecināja treneri treniņprocesā, kā arī aizvadītajā spēlē ar Igaunijas komandu ”FCI Tallinn”, pēc kuras arī parakstījām līgumu ar centra aizsargu.

Brkovičs ir serbu futbola audzēknis. Serbijā Dušans arī uzsāka profesionāla futbolista karjeru, jau 2009./2010. gada sezonā spēlējot Serbijas Superlīgas klubā ”Hajduk Kula”, kur izcīnīja vietu komandas starta sastāvā. Nākamās divas sezonas Brkovičs spēlēja citā Serbijas klubā ”Smederevo”, kur bija neapšaubāms pamatsastāva futbolists, divu sezonu laikā nospēlējot 54 pilnas spēles.

Pēc tam Dušans pirmo reizi uzsāka leģionāra karjeru, pārceļoties uz zināmo Izraēlas čempionāta klubu ”Hapoel Haifa”. Arī tur Brkovičs pārliecinoši apliecināja savas kvalitātes un nospēlēja 30 spēles, gūstot arī vienus vārtus. Jāpiemin, ka Dušana pārstāvētā komanda arī triumfēja Izraēlas kausa izcīņā.

Kārtējā veiksmīgā sezona Dušanam deva iespēju pārcelties uz komandu, kas allaž spēlē Eiropas līgas turnīrā – serbs pievienojās Ungārijas komandai ”Debrecen”. Ja pirmajā sezonā Dušans piedalījās 15 spēlēs, tad jau nākamajās trīs sezonās Brkovičs bija viens no galvenajiem Ungārijas kluba aizsardzības balstiem. Četru sezonu laikā ”Debrecen” rindās Dušanam 117 spēles un desmit gūti vārti.

2013./2014. gada sezonā Dušans kļuva par Ungārijas spēcīgākā turnīra čempionu, 2014./2015. gada sezonā spēlēja Ungārijas kausa finālā, bet 2013./2014. un 2014./2015. sezonās spēlēja Ungārijas Superkausa finālā. Visas četras sezonas ”Debrecen” spēlēja arī UEFA turnīros, trīs gados piedaloties Eiropas līgas kvalifikācijā un 2014./2015. gadā arī Čempionu līgas kvalifikācijā, kur atzīts BATE pārākums.

Brkovičs bija arī sastāvā 2015. gadā, kad UEFA Eiropas līgā kvalifikācijas turnīrā ”Debrecen” divu spēļu summā ar 11:4 sagrāva Latvijas klubu ”Skonto”, otro spēli uzvarot ar neticamu 9:2. Jāpiemin, ka Dušans tajā spēlē guva arī vienus vārtus.

Mums ir liels prieks, ka Dušans ir izvēlējies tieši ”Riga” FC! Ceram, ka kopīgi sasniegsim jaunas virsotnes!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?