Šovakar Skonto stadionā ”Riga” FC izcīnīja jau 11. sauso uzvaru pēc kārtas Latvijas futbola Virslīgā. Pēc vāja pirmā puslaika rīdzinieki spēja saņemties un ar rezultātu 3:0 sakāva ”Valmiera Glass/ViA”. Divi vārti Darko Lemajičam, bet panākumu mūsējiem nodrošināja Elvja Stugļa precīzais sitiens.

Pret ‘’Valmiera Glas/ViA’’ futbolistiem šajā sezonā bijām aizvadījuši divas spēles, savācot maksimālos sešus punktus – 6:1 un 2:0. Pirms spēles Skonto stadionā Ventspilī otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja cits galvaspilsētas klubs RFS, kas nozīmēja, ka pozitīva rezultāta gadījumā ‘’Riga’’ FC šovakar varēja kļūt par Virslīgas līderi. Pret Vidzemes komandu spēlēt nevarēja komandas kapteinis Vladimirs Bajenko, bet pirmo reizi pamatsastāvā devās poļu uzbrucējs Kamils Bilinskis.

Mača sākumā pretinieki uzreiz lika saprast, ka spēlēs izteikti uz pretuzbrukumiem, ‘’Riga’’ FC bija milzīgs pārsvars bumbas kontrolē, bet bīstamu sitienu pa vārtiem nebija. Desmitajā minūtē pēc Kristera Lūsiņa sitiena mājiniekus glāba tikai lieliska Roberta Ozola spēle. 23. minūtē pretiniekiem bija vēl viena lieliska iespēja, kad nedaudz pāri vārtiem sita Alvis Jaunzems. Divas minūtes vēlāk Rikardo Grejs neizmantoja vēl vienu fantastisku momentu, sitot nedaudz garām vārtu tālajam stūrim.

‘’Riga’’ FC turpināja kontrolēt bumbu, daudz centrēja soda laukumā, bet vienīgais sitiens pa vārtiem bija Bilinskim, kad uzbrucējs ar galvu uzsita virsū vārtsargam. Valmierai puslaika otrajā daļā iespēju nebija, taču arī rīdzinieki nopietni Marka Bogdanova vārtu drošību neapdraudēja. Denisam Rakelam un Ivanam Lukjanovam bija neslikti sitieni no distances, taču abos gadījumos garām vārtiem. Pēc spēles pirmā puslaika rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Otrā puslaika sākumā rīdziniekiem uzreiz veica spiedienu uz pretinieku vārtiem, un 51. minūtē pēc Felipes Brisolas sitiena viesus glāba Bogdanovs. 59. minūtē no labas pozīcijas ar galvu neprecīzi sita Vladislavs Gabovs, vēl minūti vēlāk garām tuvajam stūrim sita Rakels. 69. minūtē pēc stūra sitiena ar galvu precīzi sita Elvis Stuglis – 1:0! Pēc dažām minūtēm laba saspēle, Darko Lemajičs vienatnē pret vārtsargu un 2:0! 82. minūtē pēc Tjagu Primau lieliskas piespēles vienatnē pret vārtsargu nonāca Lemajičs un vēlreiz trieca bumbu vārtu stūrī – 3:0. Izskaņā varējām vēl palielināt pārsvaru, taču spēle ar rezultātu 3:0 arī noslēdzās, rīdziniekiem Latvijas čempionātā gūstot jau 11. sauso uzvaru pēc kārtas.

Nākamā spēle 15. septembrī Slokas stadionā pulksten 14:00 pret Jūrmalas ‘’Spartaku”.