Saško Poposkis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC pirms 2018. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas panākusi vienošanos ar fiziskās sagatavotības treneri – 38 gadus veco Maķedonijas speciālistu Saško Poposki, kurš jau ir uzsācis darbu ar komandu.

Poposkis ir Skopjes ‘’Vardar’’ futbola akadēmijas audzēknis. Saško var lepoties ar 11 gadus ilgu profesionāla futbolista karjeru. No 1998. līdz 2000. gadam Poposkis spēlēja Skopjes ‘’Rabotnički’’, bet tad četras sezonas pavadīja ‘’Vardar’’ rindās. Karjeras pēdējos sešos gados Saško spēlēja ‘’Makedonija’’ un ‘’K.F. Apolonia Fier’’ komandās.

2011. gadā Saško uzsāka trenera karjeru, uzsākot darbu Londonas ‘’Total Football Academy’’ un strādājot ar U7 un U14 komandām. Šajā futbola akadēmijā Saško strādāja līdz 2014. gadam, pēdējā sezonā esot kopā ar U15 komandu.

Pēc tam Saško pievienojās ‘’PFC Slavia Sofia’’, Bulgārijas Premjerlīgas komandai, kur Poposkis vienu gadu nostrādāja kā fiziskās sagatavotības treneris. Pēc tam Saško trenera karjera veda uz Ziemeļmeriku. Līdz 2015. gada noslēgumam Saško strādāja kā ‘’Milford United’’ U15 komandas treneris.

2016. gadā deviņus mēnešus Saško bija ‘’Dinamo Tbilisi’’ (Gruzija) jaunatnes akadēmijas fiziskās sagatavotības treneris, bet pēc tam pievienojās arī galvenajai komandai Gruzijas Premjerlīgā. 2017. gada janvārī Poposkis kļuva par Mjanmas izlases (valsts Āzijā) galvenā trenera asistentu. Saško UEFA B kategorijas trenera licence, kas iegūta Anglijā. Karjeras laikā Saško ir stažējies arī Londonas ‘’Chelsea’’ sistēmā. Tāpat ir pastrādājis ar Azerbaidžānas ‘’Inter Baku’’ un ‘’Dinamo Zagreb’’.

Saško ‘’Riga’’ FC kolektīvam pievienojās treniņnometnes laikā Apvienotajos Arābu Emirātos. Trenerim ātri izdevies iegūt labu kontaktu ar futbolistiem. Vēlam Saško veiksmi darbā Latvijā!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?