Luišs Pimenta. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC oficiāls komentārs par situāciju ar treneri Luišu Pimentu. 37 gadus vecā portugāļa vakardienas paziņojums visiem kluba darbiniekiem un spēlētājiem bija liels pārsteigums. 

“Riga” FC par trenera pieņemto lēmumu vienpusēji pārtraukt darba attiecības ir nepatīkami pārsteigta, īpaši ņemot vērā, ka līdz čempionāta sākumam ir atlikušas vien dažas dienas.

Klubs oficiāli paziņo, ka par galvenā trenera vietas izpildītāju tiek iecelts pieredzējušais Latvijas futbola speciālists Mihails Koņevs, kurš jau iepriekšējās sezonās ir pierādījis, ka spēj ļoti profesionāli reaģēt sarežģītās situācijās un sasniegt vēlamo rezultātu. Jāatgādina, ka tieši 55 gadus vecais Koņevs pagājušā sezonā uzsāka komandas uzvaru sēriju ceļā līdz Latvijas čempionāta zeltam.

Līdz čempionāta sākumam atlikušas tikai trīs dienas, un, protams, šāds pavērsiens nav patīkams, bet komandā ir izveidojies ļoti spēcīgs kolektīvs, kuru nespēs salauzt nekādas grūtības. Ar katru dienu kļūstam tikai spēcīgāki, esam gatavi sisties viens par otru un noteikti būsim gatavi čempionāta sākumam.

“Riga” FC līdzjutējus aicinām neuztraukties par radušos situāciju. Aicinām visus “Riga” FC līdzjutējus būt kopā ar komandu un atbalstīt jau pirmajā Virslīgas sezonas spēlē 9. martā viesos pret “Jelgavu”. Šī spēle notiks Jelgavas kluba sporta bāzē.

2019. gadā “Riga” FC sagaida ļoti interesanta sezona ar dalību trīs turnīros – Latvijas futbola Virslīgā, Latvijas kausa izcīņā un UEFA Čempionu līgā. Mūs sagaida aizraujoša un notikumiem bagāta sezona! Būsim kopā un dosimies ceļā pretim jaunām virsotnēm! Nākotne pieder mums!

Riga FC

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?