Felipe Brisola. Foto: Riga FC

Latvijas futbola Virslīgas vienība ‘’Riga’’ FC oficiāli paziņo, ka komandas sastāvu papildina 28 gadus vecais Brazīlijas futbolists Felipe Brisola. Jau šobrīd uzbrūkošā tipa pussargs ir uzsācis treniņus kopā ar komandu.

Boavištā dzimušais Felipe 2011. gadā spēlēja Brazīlijas augstākajā līgā ‘’Atletico GO’’ komandā. Arī nākamās trīs sezonas Brisola spēlēja ‘’Atletico GO’’, kur gan allaž laukumā devās uz maiņu, pie tam 2012. gadā Felipem patraucēja arī savainojums. 2014. gadā, kad komandā spēlēja ‘’Serie B’’ , Brisola vienu spēli devās arī pamatsastāvā. Tāpat jāpiemin, ka šajā sezonā Brisola spēlēja kopā ar pašreizējo ‘’Riga’’ FC futbolistu Tjagu Primau, kurš pret ‘’Metta/LU’’ guva pirmos vārtus rīdziniekus sastāvā.

Līdz 2016. gadam Brisola arī spēlēja citās Brazīlijas vienībās ‘’Anapolina’’, ‘’CRAC’’ un ‘’Itumbiara’’, bet tad uzsāka savu karjeru Eiropā, pievienojoties vienai no spēcīgākajām Bulgārijas komandām ‘’Botev Plovdiv’’. 2016./2017. gada sezonā Brisola Bulgārijas augstākajā līgā nospēlēja 24 spēles, no kurām 20 uzsāka pamatsastāvā un guva divus vārtus. ‘’Botev Plovdiv’’ ieguva arī Bulgārijas kausa trofeju, šajā turnīrā Brisolam izceļoties vēl divas reizes.

2017./2018. gada sezonā Brisola bija viens no ‘’Botev Plovdiv’’ līderiem – nospēlēta 31 spēles, 24 pamatsastāvā, pie tam komanda aizvadīja ļoti labu Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra posmu, tiekot līdz trešajai kārtai. ‘’Botev Plovdiv’’ pārvarēja Albānijas ‘’Partizani’’ un Izraēlas ‘’Beitar’’ barjeras, bet apstājās pret Portugāles ‘’Maritimo’’. Brisola pa vārtiem guva pret ‘’Partizani’’ un ‘’Beitar’’ komandām. Felipes pārstāvētā komanda izcīnīja arī Bulgārijas Superkausa trofeju.

Brisola spēlē uzbrūkošā pussarga pozīcijā. Šajā nedēļā Brisolam veiktas medicīniskās pārbaudes, oficiāli parakstīts līgums un šobrīd jau Felipe piedalās mūsu komandas treniņos.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?