Foto: Riga FC

“Riga” FC izlašu pārtraukumu kārtējo reizi izmanto, lai aizvadītu nedēļu ilgu treniņnometni iepriekš jau labi iepazītajā Igaunijas pilsēta Pērnavā, uz kurieni devāmies pirmdien, bet Rīgā atgriezīsimies svētdien. 

Latvijas nacionālā izlase ar “Riga” FC futbolistiem Antoniju Černomordiju, Ritvaru Ruginu, Oļegu Laizānu, Artūru Karašausku un Denisu Rakelu sastāvā šobrīd gatavojas kvalifikācijas cikla spēlēm pret Izraēlu (7. jūnijā) un Slovēniju (10. jūnijā), savukārt vārtsargs Nils Toms Puriņš šobrīd ir kopā ar U21 izlasi.

Tas nenozīmē, ka pārējā komanda šobrīd ir atpūtas režīmā, tieši pretēji – notiek smags darbs! Jau iepriekš bijām ieplānojuši aizvadīt treniņnometni Igaunijas pilsētā Pērnavā, kas vairākas reizes ir bijusi kluba pieturvieta izlašu pārtraukumu laikā.

Uz Pērnavu devāmies pirmdien un aizvadīsim treniņus šeit līdz svētdienai. Treniņprocesā ir divas nodarbības dienā – gan futbola laukumā, gan trenežieru zālē. Savukārt pēc treniņa futbolisti izmanto iespēju doties līdz jūrai, lai pēc iespējas labāk atjaunotos pēc smaga darba. Pērnava lutina mūs ar 30 grādu temperatūru, kamēr ūdens jūrā sasniedz pat 20 grādus.

“Riga” FC sastāvs Pērnavā
Vārtsargi: Roberts Ozols, Maksims Uvarenko, Niks Daniels Aleksandrovs
Aizsargi: Antons Kurakins, Elvis Stuglis, Herdi Prenga, Armands Pētersons, Vladislavs Gabovs, Ņikita Skļarenko, Žoels Bopesū
Pussargi: Aleksejs Višņakovs, Ivans Lukjanovs, Tomislavs Šaričs, Stefans Paničs, Felipe Brisola, Minori Sato, Vladislavs Fjodorovs, Marks Petunovs, Vladislavs Čerņikovs, Krišs Andersons
Uzbrucēji: Kamils Bilinskis, Ahmads

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?