Goce Sedloskis un Aleksandrs Vlaho. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma Latvijas futbola Virslīgā ”Riga” FC vadībā ir pieņēmusi lēmumu no amatiem atbrīvot komandas galveno treneri Goci Sedloski un viņa asistentu Aleksandaru Vlaho. Galvenā trenera vietas izpildītāja amatu šobrīd ieņems pieredzes bagātais speciālists Mihails Koņevs. 

”Riga” FC sezonas pirmajās deviņās spēlēs nespēja rādīt ne to sniegumu, ko bijām cerējuši, ne sasniegt vēlamo rezultātu. Četras uzvaras, neizšķirts un četri zaudējumi nav sākums, uz kādu cerējām un kam bijām gatavi. Šobrīd ar 13 punktiem deviņās spēlēs ieņemam tikai piekto vietu astoņu komandu konkurencē, no līderes RFS atpaliekot par deviņiem punktiem.

Neesam slēpuši, ka ”Riga” FC mērķis ir Latvijas čempionāta zelts, tāpēc šāds ievads nav pieņemams. Ceturtajā vietā esošā Jūrmalas ”Spartaka” komanda ir trīs punktu attālumā, ”Liepāja/Mogo” iekrājusi 18 punktus, kamēr ”Ventspils” ir vicelīdere ar 19 punktiem.

Pēc izlaista pārsvara un zaudētas spēles pēdējā minūtē pret RFS (1:2) kluba vadība veica padziļinātu analīzi, uzklausīja trenerus un pieņēma lēmumu. Oficiāli varam paziņot, ka ”Riga” FC no amata atbrīvo līdzšinējo galveno treneri Goci Sedloski un asistentu Aleksandru Vlaho.

Par ”Riga” FC galvenā trenera vietas izpildītāju šobrīd ir iecelts pieredzējušais Latvijas futbola speciālists Mihails Koņevs, kurš ir arī dublieru komandas galvenais treneris. Jau pagājušajā sezonā Mihails pierādīja, ka spēj pareizi reaģēt šādā situācijā. Kluba vadība ir pārliecināta, ka Koņevs spēs atgriezt futbolistos pārliecību un jau nākamajā spēlē atgriezīsimies uz uzvaru takas.

”Riga” FC treneru korpusā palikuši treneri Kristaps Blanks un Andrejs Piedels, kā arī fiziskās sagatavotības treneris Saško Poposkis. Fizioterapeita pienākumus turpinās pildīt Rolands Brencāns, bet ārsta – Viktors Simanovičs.

Nākamo spēli ”Riga” FC aizvadīs svētdien, 27. maijā, Skonto stadionā pulksten 19:00 pret FK ”Metta/LU”.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?