Oļegs Kubarevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēc abpusējas vienošanās “Riga” FC pārtraukusi sadarbību ar Baltkrievijas treneri Oļegu Kubarevu. Par galvenā treneras vietas izpildītāju iecelts pieredzes bagātais Latvijas futbola speciālists Mihails Koņevs.

Tehnisku iemeslu dēļ nebija iespējams pieteikt čempionātam Kubareva asistentus. Pēc sarunām ar treneri Kubarevu nonācām pie lēmuma, ka pārtrauksim līgumu pēc abpusējas vienošanās. Paldies Oļegam par ieguldīto darbu, profesionālo attieksmi un vēlam veiksmi karjeras turpinājumā!

Kubarevs oficiāli “Riga” FC komandu Latvijas futbola Virslīgā vadīja četrās spēlēs, izcīnot divas uzvaras (1:0 pret “Daugavpili” un 2:0 pret “Ventspili”) un piedzīvojot divus zaudējumus (0:1 pret “Valmiera Glass ViA” un 1:3 pret RFS).

55 gadus vecais Koņevs “Riga” FC vadīja jau spēlē pret “Liepāju”, kurā izcīnīja komandas uzvaru ar 1:0. Jāpiemin, ka Mihails pēdējo sezonu laikā jau vairākas reizes pildījis galvenā trenera vietas izpildītāja pienākumus, allaž grūtos brīžos demonstrējot augstāko profesionalitāti un spējot sasniegt maksimālu rezultātu. Koņeva vadībā komanda pēdējo sezonu laikā aizvadījusi 12 spēles un visās izcīnījusi uzvaras.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?