Milans Vušurovičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC pēc abpusējas vienošanās pārtraukusi sadarbību uzreiz ar četriem futbolistiem – pussargiem Ēriku Punculu, Pedro Ramiresu un Milanu Vušuroviču, kā arī uzbrucēju Gaelu Etoku. 

23 gadus vecais Milans Vušurovičs par ”Riga” FC futbolistu kļuva 2017. gada sezonas vasarā. 2018. gadā Milans aizvien biežāk jau devās komandas sākumsastāvā, uzsāka sešas spēles Virslīgā, kā arī izbraukuma spēli UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā pret Sofijas CSKA. Ar vārtu guvumiem ”Riga” FC kreklā Vušurovičam gan izcelties neizdevās. Iepriekš futbolista karjerā Milans bija pārstāvējis Melnkalnes klubus ”Budučnost” un ”Lovčen”.

24 gadus vecais Ēriks Punculs kopā ar komandu bija kopš 2016. gada un pirmajās divās sezonās arī spēlēja itin lielu lomu komandas spēlē.. Šosezon Ērikam tikai piecas spēles, no kurām divas pamatsastāvā. Divu ar pusi sezonu laikā ”Riga” FC sastāvā Punculs nospēlēja 37 spēles un guva četrus vārtus. 2016./2017. gada sezonas kausa izcīņas finālā Ērikam arī vārti pret ”Ventspili”, taču pēcspēles sitienu sērijā mūsējiem tomēr nācās zaudēt.

Kamerūnas uzbrucējs Gaels Etoks ”Riga” FC sastāvu papildināja pirms 2018. gada sezonas sākuma. 25 gadus vecais Etoks nespēja izkarot sev vietu ”Riga” FC sastāva un nedemonstrēja to sniegumu, ko komanda no viņa gaidīja. Sešās spēlēs Gaels laukumā devās uz maiņu, bet ar vārtu guvumiem neizcēlās. Pirms tam Etoks bija spēlējis Somijas, Izraēlas, Beļģijas un Portugāles čempionātos.

Savukārt 25 gadus vecais Pedro Ramiress komandai pievienojās pavisam nesen. Iepriekš karjerā Pedro bija spilgti spēlējis savas valsts Venecuēlas čempionātā. Latvijā Ramiress īsti iejusties nespēja, bija tuvu tam, lai debitētu komandas sastāvā spēlē Sofijā otrā puslaika kompensācijas laikā, taču tas nenotika. Tagad pēc abpusējas vienošanās ir pieņemts lēmums, ka Rīgā Ramiress tā arī neuzspēlēs.

”Riga” FC novēl visiem futbolistiem veiksmi karjeras turpinājumā un saka paldies par ieguldīto darbu mūsu kluba sastāvā!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?