Alhasans Traore. Foto: Riga FC

Trešdien ”Riga” FC panāca oficiālu vienošanos ar centra uzbrucēju Alhasanu Traori. 25 gadus vecais Gvinejas futbolists iepriekš bija spēlējis tikai Francijas “National 1″ un ”National 2″ čempionātos, bet drīzumā jau būs gatavs debitēt Latvijā. Sveicam futbolistu komandā!

Traore ir dzimis Mauritānijas pilsētā Džimbajā, bet ir Gvinejas pilsonis. Līdz šim savā karjerā Alhasans ir pārstāvējis vairākas Francijas komandas. Uz Franciju Traore pārcēlās 2012. gadā, kad pievienojās ”National 3″ jeb pēc spēka Francijas piektās līgas klubam ”Gravelines”. Pirmās divas sezonas ”Gravelines” nebija spilgtas, Traore guva sešus vārtus, taču bija redzams, ka gados jaunajai uzbrucējam ir labs potenciāls.

2015./2016. gada sezonu Traore pavadīja citā ”National 3” klubā ”Grande-Synthe”, kur jau lika par sevi runāt krietni nopietnāk – uzbrucējs 25 spēlēs guva 16 vārtus. Pēc tam 2016./2017. gada ievadā tajā pašā komanda desmit spēlēs seši vārti un līguma parakstīšana ar ”National 1” klubu ”Sedan”. Līdz galam iejusties šajā vienībā neizdevās, un Traore guva tikai vienus vārtus.

Pēdējo sezonu Alhasans atkal pavadīja ”Grande-Synthe” sastāvā, kur guva četrus vārtus, taču vēlējās izmēģināt savus spēkus kādā citā Eiropas čempionātā. Jau kādu laiku Traore trenējas kopā ar ”Riga” FC komandu, šonedēļ futbolists arī veiksmīgi veica medicīniskās pārbaudes, pēc kurām ”Riga” FC arī parakstīja līgumu ar 25 gadus veco centra uzbrucēju. Traore apveltīts ar labu ātrumu, ir fiziski ļoti spēcīgs un māk atrast pozīcijas vārtu gūšanai.

Vēlēsim veiksmi Traorem jaunajā izaicinājumā! Ceram un ticam, ka tieši ”Riga” FC Traore veiks lielu izrāvienu savā karjerā un priecēs mūsu līdzjutējus ar skaistiem vārtiem!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?