Daņila Janovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Oficiāli paziņojam, ka esam vienojušies par Krievijas futbola talanta Daņilas Janova pārēju no Maskavas CSKA uz Latvijas čempioni “Riga” FC. 19 gadus vecais pussargs pēdējos gados spilgti izcēlies Krievijas U20 Premjerlīgā un 12 spēles aizvadījis U19 izlases sastāvā! Laipni lūgts!

Janovs ir dzimis Krievijas pilsētā Penzā 2000. gada 27. janvārī. Daņila ir “Strogino” kluba audzēknis, kur 16 gadu vecumā jau debitēja Krievijas pēc spēka trešajā līgā. Arī nākamajā sezonā futbolists spēlēja šī kluba sastāvā tajā pašā čempionātā, bet 2018. gada janvārī notika talantīgā futbolista pāreja uz Krievijas futbola grandu Maskavas CSKA.

2017./2018. gada sezonā Janovs Krievijas U20 Premjerlīgā paspēja uzspēlēt sešos mačos, gūstot divus vārtus un atdodot vienu rezultatīvu piespēli. Gadu vēlāk pussargs 24 spēlēs izcēlās ar deviņiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, savukārt UEFA Jaunatnes līgā piecos mačos vārti un divas rezultatīvas piespēles.

2019./2020. gada sezonā Janovs arī spēlēja Maskavas CSKA U20 komandā šī vecuma valsts Premjerlīgā. 18 mačos Janovs guva trīs vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. Lielās konkurences apstākļos Janovam bija grūti iekļūt galvenās komandas sastāvā, lai arī tam futbolists bija ļoti tuvu.

Pēc 2019. gada sezonas Latvijā Janovs uz pārbaudes laiku pievienojās “Riga” FC. Talantīgais futbolists demonstrēja lielisku sniegumu pārbaudes spēlēs Kiprā, izceļoties gan ar vārtiem, gan rezultatīvām piespēlēm. Pēc ilgākām pārrunām “Riga” FC ir izdevies vienoties ar Krievijas futbola grandu par 19 gadus vecā futbolista pārēju uz Latvijas čempioni. Janova kontā ir arī 12 spēles un vieni vārti Krievijas U19 izlases sastāvā.

Laipni lūgts čempionu rindās, Daņila!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?