Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas čempionātā nākamā spēle ”Riga” FC gandrīz pēc divām nedēļām, tāpēc kluba vadība ir nolēmusi organizēt komandai nedēļu garu treniņnometni Kipras pilsētā Pafā, uz kurieni lidojums paredzēts jau otrdienas rītā.

”Riga” FC aizvadījusi fantastiskus pēdējos četrus mēnešus, kuru laikā komanda Latvijas futbola Virslīgā izvirzījusies pirmajā pozīcijā, kā arī iekļuvusi Latvijas kausa izcīņas finālā. Izšķirošās spēles šajā sezonā būs oktobra otrajā daļā, kad rīdziniekiem paredzētas divās spēles Virslīgā un arī kausa fināls pret ventspilniekiem.

Kausa fināls būs 24. oktobrī Daugavas stadionā Rīgā, bet Latvijas čempionātā nākamā spēle tikai 20. oktobrī Skonto stadionā pret ”Jelgavu”. Šāda pauze sakarā ar izlašu spēlēm. Latvijas nacionālās izlase UEFA Nāciju līgā spēlēs pret Kazahstānu (13. oktobrī) un Gruziju (16. oktobrī). Savukārt U21 izlasei cīņas Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā pret Nīderlandi un Andoru.

Latvijas nacionālo izlasi no ”Riga” FC pārstāvēs Antons Kurakins, Ivans Lukjanovs un Deniss Rakels. Izsaukts bija arī Vladislavs Gabovs, bet viņš nevarēs spēlēt savainojuma dēļ, un dosies kopā ar ”Riga” FC kolektīvu uz Kipru. U21 izlasē spēlēs Antonijs Černomordijs un Krišs Kārkliņš. Jāpiemin arī, ka uz Sjerraleones izlasi izsaukts ”Riga” FC aizsargs Džordžs Deivīss. Sjerraleonei Āfrikas Nāciju kausā 11. oktobrī un 14. oktobrī paredzētas spēles pret Ganu.

Šajā situācijā uz Kipras pilsētu Pafu dosies 22 ”Riga” FC futbolisti.  Lieliska iespēja trenēties ar galveno komandu Kiprā būs arī trim dublieru komandas spēlētājiem – Denisam Kondratjukam, Davidam Nemiro un Markam Udovičenko. Šie puiši iepriekš sevi labi pierādījuši, tāpēc ir nopelnījuši šādu iespēju.

”Riga” FC Kipras pilsētā Pafā trenēsies no 9. līdz 16. oktobrim, kad paredzēta atgriešanās Rīgā. Savukārt 13. oktobrī Pafā aizvadīsim pārbaudes spēli pret Kipras augstākās līgas komandu ”Paphos” FC.

”Riga” FC sastāvs treniņnometnē Kiprā
Vārtsargi: Roberts Ozols, Germans Māliņš, Nils Puriņš
Aizsargi: Vladislavs Gabovs, Vitālijs Smirnovs, Vladimirs Bajenko, Elvis Stuglis, Armands Pētersons, Deniss Kondratjuks, Davids Nemiro
Pussargi: Boriss Bogdaškins, Romāns Mickevičs, Štefans Paničs, Tomislavs Šaričs, Marks Udovičenko, Tjagu Primau, Bogdans Kovaļenko, Felipe Brisola, Ivans Jeņins
Uzbrucēji: Darko Lemajičs, Kamils Bilinskis, Jegors Deņisovs

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?