Antons Kurakins pēc līguma parakstīšanas.

Antons Kurakins pēc līguma parakstīšanas.

Gatavojoties 2017. gada sezonai, šodien Riga FC kluba birojā tika parakstīts līgums ar vienu no labākajiem Latvijas malējiem aizsargiem Antonu Kurakinu. Iepriekš 26 gadus vecs futbolists pārstāvēja Skotijas premjerlīgas klubu Hamiltonas „Academical”.

Riga FC sporta direktors Aleksandrs Romašins: „Esam priecīgi vienoties ar Antonu. Viņš ir ātrs un fiziski spēcīgs aizsargs ar labu spēles izjūtu. Sezonas sākums (Skotijas līgā spēle pēc sistēmas „rudens-pavasaris” –aut.piez.) vairāku iemeslu dēļ Antonam neizdevās, taču iepriekšējā sezonā viņam bija regulāra spēles prakse spēcīgajā Skotijas līgā, kas liecina par spēlētāja līmeni un augsto potenciālu. Svarīgi arī tas, ka Antons darbojas malēja aizsarga pozīcijā, kur tradicionāli grūti atrast kvalitatīvu izpildītāju ar Latvijas pasi.

Karjeras ievadā Kurakins spēlēja Rēzeknes «Blāzmā», kā arī dažādos klubos Skotijā. Vēlāk Antons pievienojās «Ventspils» komandai, kuras sastāvā kļuva par trīskārtēju Latvijas čempionu. No 2015. gada vasaras aizsargs pārstāvēja Skotijas premjerlīgas vienību no Hamiltonas, kur viņš bija stabila sākumsastāva vērtība. Pēc neveiksmīga jaunas sezonas sākuma Kurakins pameta Hamiltonu.

Pirmo uzaicinājumu uz valstsvienību Kurakins izpelnījās 2013. gadā vasarā, bet debija tika piedzīvota gadu vēlāk mačā pret Maķedoniju. Kopā aizsargam ir astoņas spēles Latvijas izlasē, no tām sešas – sākumsastāvā.

Līgums paredz, ka Antons Kurakins pārstāvēs „lauvas” līdz 2017. gada sezonas beigām.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?