Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar ar aviokompānijas Air Baltic čārterreisu no Rīgas Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā ieradās Riga FC kolektīvs. Jau šovakar komandai paredzēts pirmais treniņš, bet UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1. kārtas spēle pret vietējo CSKA notiks ceturtdienas vakarā.

Otrdienas rītā pulcējāmies Skonto stadionā un visi kopīgi devāmies uz Rīgas lidostu, lai ar čārterreisu gandrīz 50 cilvēku sastāvā dotos uz Sofiju. Bulgārijā ieradušies 20 futbolisti, kluba vadība, administrācija, kā arī seši kvēlākie komandas atbalstītāji, kuri darīs visu, lai Rīgas vārds būtu dzirdams Bulgarska Armia Stadium. Sešiem mūsu atbalstītājiem solījušies pievienoties vēl kādi pieci seši latvieši, kuri dzīvo tieši Sofijā, bet ceturtdienas spēlē atbalstīs tieši rīdziniekus.

Sofiju rīdzinieki sasniedza pulksten 16:30. Pēc plāna rīdziniekiem jau šovakar pulksten 19:30 paredzēts pirmais treniņš Sofijā. Rīt puišiem pēc brokastīm būs brīdis atpūtai, bet 12:00 notiks teorētiska nodarbība, savukārt treniņu stadionā, kurā arī norisināsies spēle, trešdien sāksim pulksten 20:30. Spēles dienā savukārt rīta pusē būs kopīga neliela pastaiga pa pilsētu, atpūta un gatavošanās galvenajam šo dienu notikumam Sofijā.

Komanda ir apmetusies netālu no stadiona ”Hotel Marinela” viesnīcā. Sofijas CSKA ir titulētākais savas valsts klubs, kurš ir dibināts 1948. gadā. CSKA Bulgārijas čempionātā ir triumfējusi 31 reizi un 20 reizes ieguvusi Bulgārijas kausa trofeju. Tāpat Sofijas klubs četras reizes uzvarējis Bulgārijas Superkausā. Pēdējo zeltu klubs gan ieguva 2008. gadā.

Sofijas klubs ziņo, ka uz spēli jau ir pārdotas lielākā daļu biļešu un ir skaidrs, ka klātienē spēli apmeklēs vismaz 10 tūkstoši skatītāju, kas nozīmē, ka stadionā valdīs lieliska atmosfēra.

Spēle paredzēta ceturtdienas vakarā pulksten 21:45. Sekojies līdzi kluba sociālajiem tīkliem, kur šo dienu laikā būs daudz jaunumu un centīsimies Jūs informēt par notiekošo Sofijā pēc iespējas regulārāk.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?