Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

37 cilvēku sastāvā ”Riga” FC komanda šodien ieradās Kipras pilsētā Pafā, kur no 9. līdz 16. oktobrim aizvadīs treniņus, kā arī vienu pārbaudes spēli, lai maksimāli labi sagatavotos sezonas noslēdzošajai daļai. 

No Rīgas lidostas ”Riga” FC komanda izlidoja pulksten 11:00 un ar tiešo reizu jau 15:00 ieradās Pafā. Esam apmetušies viesnīcā ”Aliathon Hotel Village”, kas ir aptuveni trīs minūšu braucienā no treniņu bāzes, kur šovakar pulksten 19:15 aizvadījām pirmo treniņu, pirms kura uzrunu futbolistiem veica komandas galvenais treneris Viktors Skripņiks. Pirmais treniņš nebija tas grūtākais, futbolistiem bija iespēja izkustēties un pastrādāt ar bumbām.

Trešdien un ceturtdien komanda trenēsies divas reizes dienā – no rīta darbs trenažieru zālē, bet vakarā futbola laukumā. Piektdien paredzēts tikai vakara treniņš, savukārt sestdien pulksten 19:00 tiksimies pārbaudes spēlē ar Kipras augstākās līgas komandu ”Paphos” FC. Svētdien futbolistiem būs iespēja atjaunot emocijas, savukārt pirmdien atkal vakara treniņš, un otrdien komanda atgriezīsies mājās, lai jau Rīgā turpinātu darbu.

”Riga” FC kapteinis Vladimirs Bajenko: ”Šajā treniņnometnē komandai ir izcili apstākļi. Manuprāt, svarīgākais, ka komanda šo laiku pavada kopā, komunicējam viens ar otru, dzīvojam kopā. Tas nav mazsvarīgi. Futbola laukumi ir ļoti labas kvalitātes, tāpēc mums šeit ir viss nepieciešamais. Trenažieru zāle, futbola laukumi. Pilnīgi viss.

Es domāju, ka par atmosfēru komandā daudz ko šovakar pateica brīdis, kad atbrauca Darko [Lemajičs]. Visi viņu ļoti silti uzņēma, uzreiz bija joki. Nav ko tur daudz pateikt, noskaņojums un attiecības kolektīvā ir izcilas. Galvenais mūsu uzdevums ir šādā situācijā visu neizgāzt. Neviens te nav atbraucis vienkārši baudīt lieliskos laikapstākļus. Es jau tagad vakariņu laikā jūtu, cik rīt smagi strādāsim. Ir jābūt gataviem atgriezties Latvijā un visus sakaut.”

”Riga” FC sastāvs treniņnometnē Kiprā
Vārtsargi: Roberts Ozols, Germans Māliņš, Nils Puriņš
Aizsargi: Vladislavs Gabovs, Vitālijs Smirnovs, Vladimirs Bajenko, Elvis Stuglis, Armands Pētersons, Deniss Kondratjuks, Davids Nemiro
Pussargi: Boriss Bogdaškins, Romāns Mickevičs, Štefans Paničs, Tomislavs Šaričs, Marks Udovičenko, Tjagu Primau, Bogdans Kovaļenko, Felipe Brisola, Ivans Jeņins
Uzbrucēji: Darko Lemajičs, Kamils Bilinskis, Jegors Deņisovs

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?