Antons Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC starpsezonas plānos ir notikušas nelielas izmaiņas. Šajā nedēļas nogalē vēl nedosimies uz Kipru, bet 28. janvārī lidosim uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, kur pavadīsim vienu nedēļu un aizvadīsim divas pārbaudes spēles. 

Iepriekš bijām plānojuši doties uz Kipras pilsētu Pafosu 20. janvārī, taču, izvērtējot visus apstākļus, pieņēmām lēmumu, ka 28. janvārī dosimies uz Apvienoto Arābu emirātu galvaspilsētu Abu Dabī, kur pavadīsim vienu nedēļu un pēc tam 7. februārī jau lidosim uz Kipru. Jāpiemin, ka pirms došanās uz AAE 27. janvārī ”Riga” FC RTU stadionā spēlēs pret Lietuvas komandu ”Atlantas”.

Abu Dabī 2. februārī aizvadīsim spēli pret Slovākijas komandu ”MSK Žilina”, kas šajā laikā gatavosies sezonas otrajai čempionāta daļai. Pēc 19 spēlēm ”Žilina” Slovākijā ar 34 punktiem ierindojas otrajā vietā, bet iepriekšējā sezonā kļuva par čempioniem. Savukārt 6. februārī mūsu komandas pretinieki būs Ķīnas Superlīgas klubs ”Shandong Luneng”, kas iepriekšējā sezonā ar 49 punktiem 30 spēlēs ieguva augsto sesto vietu.

7. februārī no Abu Dabī komanda lidos uz Kipru, kur Pafosā paredzēts aizvadīt sagatavošanās posma galveno daļu. No 10.-24. februārim ”Riga” FC piedalīsies FNL kausa izcīņā, kļūstot par pirmo ārzemju komandu šajā turnīrā. FNL kausā mūsējiem būs piecas spēles.

Pirmajā posmā 16 komandas tiks sadalītas četrās grupās, katrā esot pa četrām vienībām un izspēlējot pa spēlei katrai ar katru. Katras grupas uzvarētāja iekļūs pusfinālā, bet otrās līdz ceturtās vietas ieguvušās komandas turnīra otrajā daļā cīnīsies par piekto līdz 16. vietu.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?