Foto: Riga FC

Kamēr ”Riga” FC galvenā komanda turpina gatavoties 2018. gada sezonas sākumam un šobrīd atrodas Kipras pilsētā Pafā, ”Riga FC/Šitika FA” futbolisti saņem izsaukumus uz sava vecuma Latvijas jaunatnes izlasēm. 

Latvijas U21 izlases kandidātu sarakstā iekļauts viens ”Riga” FC futbolists  – aizsargs Maksims Petuhovs. Maksims trenējas ar dublieru komandu, bet janvārī ”Riga” FC galvenās komandas sastāvā otrajā puslaikā devās laukumā pret Lietuvas komandu Klaipēdas ”Atlantas”, tiesa, spēles beigās nesavaldīja emocijas un nopelnīja sarkano kartīti. Futbolisti uz nelielu treniņnometni Rīgā kopā pulcēsies no 18. līdz 21. februārim.

Latvijas U19 (1999. gadā dzimušie futbolisti) kandidātu sarakstā uzreiz četri ”Riga FC/Šitika FA” spēlētāji – Daniels Pelcis, Marks Udovičenko, Viktors Čebotarjovs un Deniss Kondratjuks. No šiem futbolistiem Pelcis ir lielākā pieredze Latvijas jaunatnes izlasēs. Pagājušās sezonas sagatavošanās posms Pelcis pat vienu brīdi trenējās ar galveno komandu, bet iespējas pacīnīties par vietu sastāva ietekmēja nopietns savainojums. U19 izlase uz treniņnometni kopā pulcēsies no 19. līdz 21. februārim. Treniņnometnes pēdējā dienā paredzēta pārbaudes spēle pret Latvijas U21 izlasi.

Jāpiemin, ka 2017. gada novembrī U19 izlase parūpējās par lielu panākumu, iekļūstot UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Elites kārtā, kas Latvijai izdevās pirmo reizi kopš 2008. gada. Latvijas U19 izlase ar 4:0 pārspēja Sanmarīno, cīnījās neizšķirti 0:0 ar spēcīgo Horvātiju, bet ar minimālu 1:2 piekāpās Dānijai, ar ko pietika, lai izcīnītu otro vietu grupā.

Lieliskā rezultāta kaldinātāju pulkā novembrī bija divi ”Riga” FC futbolisti – jau pieminētais aizsargs Pelcis un pussargs Kristers Čudars, kurš šobrīd ir kopā ar galveno komandu Kiprā un uz maiņu devies abās FNL kausa spēlēs pret ”Krylya Sovetov” un ”Fakel”.

Tāpat vēlamies izcelts vairākus mūsu 2003. gadā dzimušos futbolistus. Rīgas reģionālā izlases rindās redzēsim četrus Sergeja Kožana trenētos futbolistus – Vladislavs Mihailovs, Ņikita Kļimovs, Eduards Pedelis un Algirdas Gražis. Jauniešiem uz nometni jāierodas 15. februārī.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?