Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien Igaunijas pilsētā Pērnavā “Riga” FC aizvadīs pirmo pārbaudes spēli pēc ilgāka pārtraukuma. Pulksten 14:00 sāksim maču pret citu Latvijas čempionāta komandu Jūrmalas “Spartaks”!

“Riga” FC pēc otrās čempionu sezonas pēc kārtas aizvadīja kvalitatīvu sagatavošanās posmu pirms 2020. gada sezonas sākuma. Rīdzinieki aizvadīja divas treniņnometnes ārpus Latvijas robežām – Apvienotajos Arābu Emirātos un Kiprā. Bijām gatavi martā sākt čempionātu, taču koronavīrusa straujās izplatības dēļ Latvijas futbola Virslīgas sākums tika atlikts.

Pēc tam ilgāku laiku komandas futbolisti trenējās individuāli, pildot treneru sagatavotos uzdevumus. Šobrīd jau nedaudz vairāk kā divas nedēļas komanda trenējas divās grupās, taču ir jāievēro divu metru distance, kas liedz aizvadīt pilnvērtīgus treniņus.

Pēdējās ziņas bijušas pozitīvas, proti, vakar valdība pieņēma lēmumu, ka no 1. jūnija profesionāliem klubiem atļaus atsākt pilnvērtīgus treniņus, tātad iepriekš noteiktā divu metru distance vairs nebūs jāievēro. Provizoriski šobrīd ir plāns, ka čempionāts varēs sākties jūnija vidū, tāpēc šobrīd svarīgi ir aizvadīt pēc iespējas kvalitatīvāku sagatavošanās procesu.

Šajā nedēļas nogalē “Riga” FC ir izdevies vienoties par pārbaudes spēli ārpus Latvijas robežām. Šodien mums labi zināmajā Igaunijas pilsētā Pērnavā spēlēsim ar Jūrmalas “Spartaku”. Komandu, kas pirms diviem “Riga” FC čempiontituliem arī divas reizes ieguva Latvijas čempionāta zeltu. Interesanti, ka iepriekšējā sezonā “Spartaks” bija, iespējams, ērtākais rīdzinieku pretinieks, čempioniem izcīnot četras pārliecinošas uzvaras.

Šodien Pērnavā spēle sāksies pulksten 14:00.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?