Šovakar Hanzas vidusskolas laukumā otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja Riga FC, kas ar 2:1 pieveica Metta/LU. Vārtus guva Vladislavs Fjodorovs un Tomislavs Šaričs.

Latvijas čempione un Latvijas kausa ieguvēja “Riga” FC atklāja Latvijas futbola Virslīgas jauno sezonu ar spēli viesos pret “Jelgavu”. Aleksejs Višņakovs pirmos vārtus guva 8. minūtē, bet atlikušajā laikā rezultāts uz tablo vairs nemainījās, un “Riga” FC svinēja panākumu ar minimālu pārsvaru 1:0.

Mača ievadā bumbu vairāk kontrolēja rīdzinieki, taču uzbrukuma darbībās lēmumi tika pieņemti itin lēni, kas izveidot bīstamus uzbrukumus neļāva. Puslaika vidusdaļā individuāli teicami nospēlēja mājinieku krievu leģionārs Tamirlans Džamulatdinovs, kurš apspēlēja vairākus mūsējos, bet beigās viņu nogāza Herdi Prenga. Pats Džamulatdinovs izpildīja soda sitienu, un bumba ielidoja vārtu tīklā (0:1).

Pēc šāda pavērsiena rīdzinieki uzreiz aktīvi devās uz priekšu, un drīz vien lieliska iespēja bija Vladislavam Fjodorovam, kura sitiens no vārtu priekšas tika bloķēts. 37. minūtē lielisku individuālo meistarību nodemonstrēja Artūrs Karašausks, kurš apspēlēja vairākus pretiniekus un uzbrukuma noslēgumā uz tālo stūri piespēlēja Vladislavam Fjodorovam – pussargs lieliski novērtēja situāciju un sita bumbu vārtu tuvajā stūrī (1:1). Pēc 45 minūtēm uz tablo neizšķirts.

Otrā puslaika ievadā Riga FC piederēja milzīgs pārsvars, un 55. minūtē mājiniekus glāba Dāvja Oša spēle. Četras minūtes vēlāk Karašausks veica vēl vienu rezultatīvu piespēli, kad no vārtu priekšas ar galvu precīzi sita Tomislavs Šaričs, gūstot pirmos vārtus mūsu kluba sastāvā – 2:1. Turpinājumā viesi vairākas reizes iespieda pretiniekus soda laukumā, veica neskaitāmus centrējumus soda laukumā. Ošs vārtos brīžiem demonstrēja neticamu sniegumu, saglabājot pretiniekiem iespēju. Izskaņā Riga FC nospēlēja droši un svinēja uzvaru ar 2:1.

Tagad čempionātā būs divu nedēļu pauze, kuras laikā Riga FC dosies uz treniņnometni Kipras pilsētā Pafā, tiesa, liela daļa komandas pievienosies Latvijas nacionālajai izlasei. Nākamā spēle Virslīgā 31. martā RTU stadionā pret Valmiera Glass/ViA.