Darko Lemajičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien labāko spēli šosezon aizvadīja “Riga” FC, kas Kauguru vidusskolas laukumā ar 4:0 Virslīgas 9. kārtas spēlē sagrāva Jūrmalas “Spartaku”. Divus vārtus guva Darko Lemajičs, bet pa reizei izcēlās Minori Sato un Aleksejs Višņakovs. 3. maijā Rīgā viesosies Jelgava.

Savainojumu dēļ šajā spēlē piedalīties joprojām nevarēja Artūrs Karašausks, Vladislavs Gabovs un Ivans Lukjanovs, savukārt starta sastāvā atgriezās Aleksejs Višņakovs un Stefans Paničs.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm rīdziniekiem piederēja liels pārsvars spēles kvalitātē. Bija daudz labu, asu saspēļu un pirmie vārti bija tikai laika jautājums. 21. minūtē bumba nonāca labajā malā pie Alekseja Višņakova, pussargs izpildīja centrējumu uz tālo stabu, un Darko Lemajičs ar galvu izpildīja precīzu sitienu vārtu tīklā, atklājot šīs spēles rezultātu – 1:0!

Deviņas minūtes vēlāk Lemajičs varēja gūt vēl vienus vārtus, kad izpildīja labu sitienu no soda laukuma robežām, taču mājinieku glābējs bija vārtu pārliktnis. 34. minūtē Gints Freimanis ļoti bīstami sita pēc centrējuma, taču bumba lidoja pāri vārtiem. Baudīt futbolu viesi turpināja arī atlikušajā spēles daļā – no sākuma 44. minūtē pēc izcilas kombinācijas tukšos vārtos bumbu ieripināja Minori Sato, bet jau puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē no tuvas distances trešos vārtus guva Aleksejs Višņakovs (3:0).

Otrajā puslaikā spēlējām pretvēja pusē, tāpēc uzbrukumi veidojās grūtāk, taču vienalga tieši rīdziniekiem piederēja pārsvars. 70. minūtē no soda laukuma labu sitienu izpildīja Oļegs Laizāns, bumba atsitās pret vārtu pārliktni, bet pirmais pie tās bija Lemajičs, gūstot otros vārtus šajā spēlē – 4:0. Arī atlikušajā laikā “Riga” FC negrasījās apstāties, laukumā sūtīja vēl vienu uzbrucēju Kamila Bilinska personā. Polijas uzbrucējam bija divi labi momenti, kas gan palika nerealizēti, tādējādi tika fiksēta 4:0 “Riga” FC uzvara, otro spēli pēc kārtas nepārspētam paliekot vārtsargam Robertam Ozolam.

Nākamo spēli “Riga” FC aizvadīs 3. maijā RTU stadionā pret “Jelgavu”. Šīs spēles sākums paredzēts pulksten 18:45.