Darko Lemajičs un Štefans Paničs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Sakarā ar nelielo pārtraukumu Latvijas futbola Virslīgas čempionātā ”Riga” FC jau rīt dosies uz piecu dienu garu treniņnometni Igaunijas pilsētā Pērnavā, kur jau iepriekšējā sezonā aizvadījām kvalitatīvu darbu izlašu pārtraukumu laikā.

Latvijas čempionātā ”Riga” FC pēdējo spēli aizvadīja 1. septembrī, kad savā laukumā ar 3:0 apspēlēja ”Valmiera Glass/ViA” komandu. Šī bija komandas 11. pēc kārtas sausā uzvara futbola Virslīgā, pēc kuras arī izdevās kļūt par čempionāta līdervienību. Pēc ilgāka spēļu maratona ”Riga” FC futbolistiem bija divas brīvas dienas, lai atjaunotu spēkus un emocijas, pēc kā šonedēļ atkal atsākām smagu darbu.

Kopā ar komandu šobrīd nav Vladislavs Gabovs, Ivans Lukjanovs un Deniss Rakels, kuri ir Latvijas nacionālajā izlasē spēlēm UEFA Nāciju līgā. Vakar visi trīs futbolisti devās komandas sākumsastāvā un nospēlēja pilnu spēli nepatīkamā 0:0 neizšķirtā pret Andoru. Tāpat ar izlasi šobrīd nav U21 izlases futbolisti Antonijs Černomordijs un Krišs Kārkliņš, kuriem priekšā spēles UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā pret Ukrainu un Angliju.

Šonedēļ ”Riga” FC treniņus Skonto stadionā atsāka otrdien, bet trešdien un ceturtdien aizvadījām pa diviem treniņiem dienā. Piektdien bija treniņš Upesciemā, bet rīt no rīta dosimies uz Igaunijas pilsētu Pērnavu, kur  trenēsimies līdz trešdienai. Rīt rīdziniekiem paredzēta pārbaudes spēle pret vienu no Igaunijas spēcīgākajām komandām ”Levadia”. Šī spēle Pērnavas futbola stadionā sāksies pulksten 13:00. Pēc tam trīs dienas pēc kārtas trenēsimies pa divām reizēm dienā, vēl viens treniņš paredzēts trešdien, pēc kura arī atgriezīsimies Rīgā.

Pēc tam vairs tikai divi treniņi Rīgā un klāt būs nākamā spēle Latvijas futbola Virslīgas čempionātā. 15. septembrī komanda viesosies pie pēdējo divu gadu čempiones Jūrmalas ”Spartaka”.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?