Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 15. kārtas pārceltajā spēlē ”Riga” FC ar 1:0 pieveica ”Liepāja/Mogo”. Desmit uzvaru sērijā Latvijas čempionātā visas sausās spēles mūsu vārtsargam Robertam Ozolam. Vienīgos vārtus pret liepājniekiem guva Deniss Rakels.

‘’Liepāja/Mogo’’ līdz šim vakaram bija vienīgā komanda Latvijas futbola spēcīgākajā čempionātā, kuru šosezon vēl nebijām uzvarējuši. Pirmā apļa spēlē savā laukumā kurzemnieki izrāva uzvaru otrā puslaika kompensācijas laikā, bet Rīgā komandas cīnījās neizšķirti 2:2. Diskvalifikācijas dēļ šo spēli izlaida centra pussargs Štefans Paničs, kā rezultātā nedaudz nācās pamainīt futbolistu izvietojumu laukumā.

Mača sākumā divus neprecīzus sitienus izpildīja liepājnieki, un pakāpeniski iniciatīvu ieguva mājinieki, un 17. minūtē lieliski soda laukumā ierāvās Vladislavs Gabovs, sekoja laicīga piespēle vārtu priekšā, un Deniss Rakels ieripināja bumbu praktiski tukšos vārtos (1:0). Vairākās epizodēs liepājnieki netika mūsējiem līdzi, īpaši izcēlās Džordžs Deivīss, kurš divas reizes tika rauts aiz krekla, taču brīdinājums viesiem tā arī nesekoja.

Arī puslaika otrajā daļā ‘’Riga’’ FC futbolisti bija ātrāki, uzbrukumā spēlēja asāk, un 32. minūtē beidzot brīdinājumu saņēma El Hadžī Guejs. 39. minūtē pārāk piespiedāmies vārtiem, liepājnieki izveidoja labu uzbrukumu, kura noslēgumā no izcilas pozīcijas ar galvu sita Kristians Damians Torress – sitiens bija neprecīzs, pie tam bija pacelts arī līnijtiesneša karodziņš, signalizējot par aizmuguri. Pēc spēles pirmā puslaika rezultāta tablo vēstīja minimālu mājinieku pārsvaru – 1:0.

Otrā puslaika sākumā mūsējo galvenais treneris Viktors Skripņiks veica divas spēlētāju maiņas, laukumā sūtot Felipi Brisolu un Antoniju Černomordiju. Pretuzbrukumos bija vairākas labas iespējas izveidot labus momentus, taču bija jūtams, ka futbolistiem fiziski nedaudz pietrūka ātruma, ņemot vērā, ka iepriekšējā spēle bija vien pirms trim dienām. Izskaņā liepājnieki spēja izdarīt spiedienu uz mūsu vārtiem, bet soda laukumā visa komanda spēlēja iespaidīgi stabili, uzvarēja visas divcīņas un nosargāja 1:0 uzvaru, kas ir jau 12. komandas panākums pēc kārtas.

Nākamā spēlē rīdziniekiem jau sestdien, 1. septembrī, Skonto stadionā pret ‘’Valmiera Glass/ViA’’. Mača sākums pulksten 17:00.