Minori Sato. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt RTU stadionā “Riga” FC centīsies savu uzvaru sēriju pagarināt līdz trim spēlēm. Latvijas futbola Virslīgas 10. kārtas spēlē tiksimies ar “Jelgavu”. Mača sākums pulksten 18:45. Ieeja bezmaksas! Tiešraide Best4SportTV Extra.

“Riga” FC veiksmīgi aizvadīja pirmā apļa noslēgumu, divās spēlēs galvenā trenera vietas izpildītāja Mihaila Koņeva vadībā izcīnot maksimālos sešus punktus – 1:0 pret “Liepāju” un 4:0 pret Jūrmalas “Spartaku”. Šīs divas spēles ļāva nostiprināties turnīra tabulas otrajā pozīcijā un pietuvoties līderei RFS līdz vienas uzvaras attālumam, proti, vienai uzvarai – “Riga” FC šobrīd ir 18 punkti, savukārt RFS – 21.

“Jelgava” arī šo sezonu aizvada Latvijas futbola leģendas Mariana Pahara vadībā. Astoņās spēlēs komanda iekrājusi desmit punktus un šobrīd ieņem piekto vietu deviņu komandu konkurencē. Pēdējā spēlē “Jelgava” savā laukumā ar 1:0 pieveica “Daugavpils” komandu, kas arī aizvadīja nedaudz negaidīti labu Virslīgas pirmo apli.

Tieši “Riga” FC un “Jelgava” atklāja 2019. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu, kad abas komandas tikās “Jelgavas” sporta bāzē. Vienīgos vārtus jau pašā spēles sākumā guva “Riga” FC pussargs Aleksejs Višņakovs, nodrošinot rīdziniekiem minimālu 1:0 panākumu. Pēc gūtajiem vārtiem gan bija maz vārtu gūšanas iespēju, kā rezultātā spēle izvērtās diezgan nervoza, bet, par laimi, ar veiksmīgām beigām lauvām.

Jāpiemin, ka 2018. gadā “Riga” FC izcīnīja uzvaras visās četrās savstarpējās spēlēs, pie tam šajos mačos neielaižot nevienus vārtus – 1:0, 1:0, 3:0 un 2:0. Šajā nedēļā rīdzinieki aizvadījuši treniņus tieši uz RTU mākslīgā seguma laukumā un emocionāli ir labā stāvoklī. Dažiem futbolistiem ir savainojumi, taču kopumā noskaņojums ir kaujiniecisks.

Mača sākums RTU stadionā pulksten 18:45. Ieeja uz šo spēli būs bezmaksas. Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTVExtra.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?