Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas čempione un kausa ieguvēja “Riga” FC agrā pirmdienas rītā no Rīgas lidostas devās uz Īrijas galvaspilsētu Dublinu, bet šovakar jau aizvadījusi pirmo treniņu pirms trešdien gaidāmas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra spēles pret vietējo “Dundalk”. 

Rīgas lidostā “Riga” FC komanda ieradās īsi pirms sešiem no rīta un uz Īrijas galvaspilsētu Dublinu izlidoja ap astoņiem rītā. Dublinā ieradāmies ap pulksten 9:00 pēc vietējā laika, proti, 11:00 pēc Latvijas laika. Pēc tam mērojām nedaudz vairāk kā 70 kilometrus, lai ierastos viesnīcā “Carrickdale Hotel”.

Pulksten 15:30 komanda aizvadīja pirmo treniņu “Dundalk” treniņbāzē. Tāpat kā spēle treniņš notika uz mākslīgā seguma laukuma. Treniņš tika aizvadīts labā atmosfērā. Īrijā šajās dienās ir lietains laiks un dienas gaitā temperatūra turās no 15-20 grādiem.

Rīt komandai paredzēta kopīga pastaiga, kā arī oficiālais pirmsspēles treniņš, kurš notiks “Oriel Park” stadionā, vietā, kur abas komandas dosies cīņā arī trešdienas vakarā.

Spēle “Oriel Park” stadionā notiks 10. jūlijā pulksten 19:45 jeb pulksten 21:45 pēc Latvijas laika. Atbildes spēle 17. jūlijā Skonto stadionā pulksten 19:30. Uzvarētāju komandas noskaidros divu spēļu summā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?