Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pirmdien Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionāta 26. kārtā zaudējumu piedzīvojusi Mihaila Koņeva trenētā ”Riga” FC-2, kas ”Arkādija” mākslīgā seguma laukumā ar rezultātu 0:4 piekāpās čempionāta līdervienībai RFS-2.

Dienu iepriekš Virslīgas turnīrā savstarpējā spēlēs tikās abu klubu galvenie spēki. Diemžēl jau otro reizi šosezon pret RFS tiesnesis no laukuma noraidīja vienu mūsu futbolistu, pie tam šoreiz tas notika jau spēles 17. minūtē, pēc kā bija vērojama līdzīga spēle, taču nedaudz veiksmīgāki bija RFS futbolisti, sagādājot mūsējiem zaudējumu ar 0:1.

Skaidrs, ka pēc pēdējā laikā smagā grafika no Virslīgas komandas dublieriem palīgā devās tikai tie, kas nebija tikuši pie spēles laika – vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs un aizsargs Viktors Litvinskis. Savukārt RFS sastāvā bija daudzi futbolisti ar itin lielu Virslīgas pieredzi.

Viesu laukumā neizdevās izturēt pretinieku sākuma spiedienu, un 9. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Marko Regža (0:1). Puslaika vidusdaļā vārti arī Danielam Balodim, tādējādi pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja nepatīkamu 0:2. Otrajā puslaikā pa vārtiem guva gruzīns Georgi Diakvnišvili un Raivis Kiršs, tādējādi visā spēlē ”Riga” FC-2 piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:4.

No turnīra tabulas viedokļa tas nozīmē to, ka šosezon dublieru čempionātā mūsu komandai palikušas vairs tikai nelielas iespējas pacelties augstāk par piekto vietu, taču zemāk nokrist nevaram.

Sezonas pēdējo spēli dublieri aizvadīs 29. oktobrī Olaines stadionā pulksten 14:00 pret ”Jelgavas” dublieriem.