Pēc izlašu pārtraukuma laukumā atgriežas Latvijas futbola Virslīgas komandas! Čempionāta līdere “Riga” FC Skonto stadionā uzņem FK “Metta”! Vai lauvas turpinās aizvien straujāk tuvoties otrajam titulam pēc kārtas? Nāc un atbalsti klātienē! Mača sākums 17:45!

“Riga” FC pirms izlašu pārtraukuma piedzīvoja skarbāko spēļu grafiku kluba pastāvēšanas vēsturē, bet tajā pašā laikā arī sasniedza augstākos rezultātus uz Eiropas skatuves Latvijas klubu futbolā pēdējos desmit gados. Rīdzinieki bija vienu vārtu attālumā no iekļūšanas Eiropas līgas grupu turnīrā, taču izšķirošās kārtas atbildes spēlē vienalga ar 1:0 pieveica Eiropā labi zināmo Dānijas klubu “Kobenhavn”. Tajā pašā laikā Latvijas līmenī Mihaila Koņeva vadītā komanda uzvarēja visās spēlēs.

Izlašu pārtraukumā uz nacionālo izlasi tika izsaukti septiņi “Riga” FC futbolisti – Roberts Ozols, Antonijs Černomordijs, Armands Pētersons, Ritvars Rugins, Elvis Stuglis, Oļegs Laizāns un Vladimirs Kamešs, bet Deniss Rakels ar izlasi nebija kopā tikai neliela savainojuma dēļ. Nacionālās izlases spēlēs pozitīvu emociju bija ļoti maz, jo komanda ar 0:6 zaudēja Austrija, bet ar 0:2 piekāpās Ziemeļmaķedonijai. U21 izlasē tikmēr labu sniegumu demonstrēja Nils Toms Puriņš. U21 izlase ar 0:1 zaudēja Polijai, savukārt viesos varonīgi 1:1 cīnījās ar “Mettu”.

“Riga” un “Metta” šajā sezonā aizvadījušas trīs spēles. Sezonas pirmajā pusē rīdzinieki izcīnīja divas sarežģītas uzvaras 2:1, bet trešajā aplī ļoti pārliecinoši apliecināja savu meistarības pārākumu un izcīnīja graujošu uzvaru ar rezultātu 4:0.

Čempionātā turnīra tabulā “Riga” FC šobrīd ir pārliecinoša līdervienība ar 23 spēlēs izcīnītiem 50 punktiem. Tuvāk sekotāja ir cita galvaspilsētas komanda RFS, kas iekrājusi 42 punktus, tiesa, aizvadījusi jau par divām spēlēm vairāk. “Metta” šobrīd ir pēdējā vietā deviņu komandu konkurencē ar 23 punktiem 25 spēlēs.

Mača sākums rīt Skonto stadionā pulksten 17:45! Turpināsim veidot futbola atmosfēru stadionā, tiekamies tribīnēs! Tiešraidē spēli demonstrēs LTV7.