Riga FC akadēmija lieliski turpina startēt Riga Cup 2020 turnīrā. Par čempioni kļuvusi arī U17 komanda, kas apspēlēja Krievijas futbola granda Zenit akadēmiju, kā arī Igaunijas un Norvēģijas komandas. Lieliska dāvana dzimšanas dienā komandas trenerim Sergejam Kožanam.

Pirmajā turnīra spēlē tika sagrauti vienaudži no Igaunijas Viimsi MRJK ar rezultātu 7:0. Nākamajā rītā tika aizvadīta spēle pret Riga Cup turnīra smagsvariem – Sanktpēterburgas Zenit. Spēle ritēja nemierīgā gaisotnē. Riga FC pirmie atklāja spēles rezultātu, taču uz ģērbtuvēm devās iedzinējos – 1:2.

Uz otro puslaiku komanda iznāca kaujinieciski noskaņota, 20 minūšu laikā Čugunovs guva 3 vārtus un izvirzīja savu komandu vadībā. Zenit atguva vienus vārtus un bija iespējas gūt arī ceturtos, taču Nikam Aleksandrovam bija citi plāni šajā sakarā. Spēles beigās Riga FC nopelnīja vienpadsmitmetru soda sitienu, kas arī tika veiksmīgi izpildīts, un spēle beidzās ar rezultātu 5:3. Tādejādi Riga FC jaunieši priekšlaicīgi izcīnija Riga Cup čempionu titulu.

Turnīra pēdējā dienā tika aizvadīta spēle pret Norvēģijas NF Academy. Spēle netika iesākta veiksmīgi, tika ielaisti vārti spēles sākumā, taču tas sadusmoja mūsu komandu un tika gūti 7 bezatbildes vārti, un turnīrs tika pabeigts ar maksimālo punktu skaitu, un vārtu attiecību 19:4.

Turnīra labāko spēlētāju balvas ieguva:
Andrejs Ķlancevičs, kā labākais vārtsargs,
Artūrs Krancmanis, kā labākais uzbrucējs,
Un Deniss Rogovs, kā visa turnīra labākais spēlētājs.

Apsveicam komandu, trenerus un vecākus. Starpcitu, jau trešo (!) zelta medaļu saņēma treneris Aleksejs Šarando, kopā ar U15, U16 un U17 komandām. Jāpiemin, ka komandas spēlēja pēc formāta 2×45 minūtes, nevis turnīra ierastās 2×25 minūtes.