Aizvadītajā nedēļās nogalē “Riga” FC U15 komanda triumfēja starptautiskajā jauniešu futbola turnīrā Riga Cup! Pēc trim uzvarām grupā rīdzinieki pusfinālā ar 3:0 sagrāva “Manchester City”, bet finālā pēcspēles sitienos uzvarēja Sanktpēterburgas “Zenit”. Apsveicam puišus ar lielisku panākumu! Nākotne pieder mums!

U15 grupā startēja 16 komandas no astoņām valstīm (Latvija, Igaunija, Krievija, Anglija, Zviedrija, Norvēģija, Dānija, Somija), kuras bija sadalītas četrās grupās katrā pa četrām komandām.

“Riga” FC komanda pirmo posmu aizvadīja D grupā, kur izcīnīja trīs uzvaras. 4:0 pret Anglijas “Norwich City”, 4:3 pret Somijas “Espoo”, 9:2 pret Norvēģijas “Samba”, attiecīgi rīdzinieki iekļuva “Riga Cup” turnīra pusfinālā.

Pusfinālā “Riga” FC pretī stājās varenā Anglijas Premjerlīgas kluba “Manchester City” akadēmijas U15 komanda. Rīdzinieki demonstrēja izcilu disciplīnu savā laukuma pusē, izmantoja iespējas uzbrukumā un sagrāva Anglijas klubu ar 3:0. Finālā “Riga” FC pretinieki bija Krievijas Premjerlīgas vadošā kluba Sanktpēterburgas “Zenit” jaunieši.

Mača pamatlaikā komandas gūt vārtus nespēja, un noslēgumā turnīra uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles sitienu sērijā. Katra komanda izpildīja pa trim sitieniem, un “Riga” FC uzvarēja ar 2:1, divas reizes mūsu komandu glābjot vārtsargam. Liela uzvara mūsu akadēmijas puišiem!

Tāpat varam atzīmēt, ka Ruslans Šemetovs un Ivans Patrikejevs ieguva turnīra labāko spēlētāju balvas, attiecīgi labākais vārtsargs un labākais spēlētājs. Apsveicam trenerus I. Korabļovu un V. Farionu, kā arī spēlētājus, vecākus un atbalstītājus.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?