Deniss Rakels. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Viens no ”Riga” FC šīs sezonas līderiem Deniss Rakels karjeru turpinās Kipras augstākās līgas klubā ”Pafos” FC. Novēlam Denisam spilgtu sezonu Kiprā un sakām lielu paldies par ieguldīto darbu ”Riga” FC klubu.

26 gadus vecais Deniss Rakels par ”Riga” FC futbolistu kļuva šī gada vasarā, ātri vien kļūstot par vienu no komandas līderiem un atslēgas spēlētājiem uzbrukumu veidošanā. Virslīgā 12 spēlēs Rakels guva divus vārtus, bet Latvijas kausā trīs mačos Deniss guva vienus vārtus, palīdzot klubam šogad izcīnīt gan Virslīgas, gan kausa izcīņas trofejas.

Jēkabpilī dzimušais futbolists profesionāla futbolista karjeru 2009. gadā sāka ”Liepājas metalurga” sastāvā, 18 gadu vecumā esot vienam no spilgtākajiem futbolistiem Latvijā.

Karjeras turpinājumā Rakels vairākas sezonas pavadīja Polijā, kur pārstāvēja tādas komandas kā ”Zaglebie Lubin”, ”GKS Katowice” un Krakovas ”Cracovia”. 2015./2016. gada sezonā Rakels 20 spēlēs guva 15 vārtus, pēc kā pārcēlās uz Anglijas ”Championship” klubu ”Reading”. 2017./2018. gadā Rakels spēlēja Polijas klubos ”Lech” un ”Cracovia”, bet 2018. gada vasarā Deniss pievienojās ”Riga” FC.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?