Foto: Riga FC

Rīt Kipras pilsētā Pafā ”Riga” FC aizvadīs FNL kausa izcīņas A grupas noslēdzošo spēli, pulksten 12:45 uzsākot spēli pret Krievijas Nacionālās līgas vienību Voronežas ”Fakel”, kuru pārstāv arī Latvijas futbolists Ivans Lukjanovs. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV. 

A grupas pirmajā spēlē ”Riga” FC turnīra atklāšanā parūpējās par vienu no pagaidām lielākajiem pārsteigumiem turnīrā, ar 1:0 pieveicot vienu no spēcīgākajām Krievijas Nacionālās līgas komandām ”Krylya Sovetov”. Otrajā spēlē jau apliecinājām savu favorītu statusu un ar 1:0 pieveicām ”Chaika”, garantējot uzvaru grupā un vietu pusfinālā.

Abās spēlēs komandas galvenais treneris Goce Sedloskis ir devis iespēju gan gados jaunajiem futbolistiem Aleksejam Davidenkovam un Kristeram Čudaram, tāpat ir pārbaudīta virkne futbolistu, kas tikai cenšas pierādīt savu lietderību rīdziniekiem, bet vienalga mūsējiem abās spēlēs ir izdevies sasniegt pozitīvu rezultātu. Neskatoties uz pārbaudes turnīru, treneri futbolistiem bieži vien uzsver, ka par uzvaru ir jācīnās jebkurā spēlē.

Latvijas futbolista Ivana Lukjanova pārstāvētā Voronežas ”Fakel” pagājušajā sezonā kļuva par FNL kausa izcīņas uzvarētājiem, bet pēdējā laikā klubā ir diezgan daudz problēmu, kā rezultātā tika zaudēti vairāki spēcīgi futbolisti, un Nacionālās līgas sezonas pirmo pusi ”Fakel” aizvadīja vāji. Komanda 25 spēlēs iekrājusi tikai 21 punktu un atrodas 19. vietā 20 komandu konkurencē.

Voronežas vienība FNL kausa izcīņā divas spēlēs tikusi pie viena punkta, kad pirmajā spēlē izdevās nospēlēt neizšķirti 1:1 ar ”Chaika”. Šis rezultāts gan vairāk uzskatāmas neveiksmi – ”Fakel” bija spēle favorīte, taču nespēja to pārvērst pozitīvā rezultātā laukumā. Jāatgādina, ka ”Chaika” spēlē pēc spēka Krievijas trešajā līgā. Otrajā spēlē ”Fakel” ar 0:1 zaudēja ”Krylya Sovetov”. Lai nu kā, ”Fakel” tāpat kā ”Krylya Sovetov” un ”Chaika” vēl saglabā iespējas ierindoties otrajā vietā grupā.

Mača sākums rīt pulksten 12:45. Tiešraidē spēli tāpat kā iepriekšējās cīņas demonstrēs portāls Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanāls!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?