Ēriks Punculs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājām ”Riga” FC pussarga Ērika Puncula komentāru pirms Latvijas kausa izcīņas fināla pret ”Liepāju/Mogo”. Spēle jau rīt pulksten 19:00 Skonto stadionā. 

”Mēs esam labā fiziskā formā, ir patiešām labs garastāvoklis pirms fināla spēles. Esam gatavi cīņai. Mēs aizvadījām ļoti labu iepriekšējo mēnesi. Jā, zaudējām ”Spartakam”, bet spēlējām labi, vienkārši nespējām realizēt savas iespējas. Komandā ir jūtams labs noskaņojums. Ir liela vēlme un esam gatavi noslēgt šo mēnesi ar svarīgām uzvarām,” tā pirms kausa izcīņas fināla izteicās ”Riga” FC pussargs Ēriks Punculs.

Ēriks izteicas savas domas par kausa fināla pretinieci ”Liepāju/Mogo”: ”Domāju, ka tā ir ļoti tehniska komanda. Viņi tāpat kā mēs pēdējo mēnesi trenējas tikpat kārtīgi, arī viņi būs gatavi. Finālā visu izšķirs cīņasspars, vēlme uzvarēt, koncentrēšanās, varbūt vēl kādas nianses.”

”Pēdējais kauss ilgi paliks atmiņā. Arī faniem tā bija neaizmirstama spēle. Tur bija īsta cīņa, domāju, ka mēs trešdien parādīsim vēl lielāku cīņu. Jācīnās līdz galam. Ļoti svarīga ir koncentrēšanās. Toreiz pret ”Ventspili” divas reizes bijām ļoti tuvu uzvarai, izlaidām. Laukumā ir jāatdod pēdējie spēki. Mums katra uzvara ir svarīga. Īstenībā katrai spēlei koncentrēšanās ir kā pēdējam mačam. Protams, pirmā trofeja būtu ļoti patīkami! Jebkura spēle ir jāuzvar,” turpina Punculs.

”Riga” FC pussargs izteica cerību, ka tribīnēs būs daudz līdzjutēju, kas kopā visiem ļaus radīt īstus futbola svētkus: ”Iepriekšējais kauss bija neaizmirstams. Gribētos, lai cilvēki atnāk uz stadionu lielā skaitā. Būtu lieliski, ja varētu sajust futbola atmosfēru. Ir jāizmanto iespēja noskatīties kausa finālu. Ceru, ka Jūs mūs atbalstīsiet. Paldies!”

Spēle trešdien, 18. oktobrī, Skonto stadionā pulksten 19:00. Latvijas kausa fināls vienmēr ir īpaša spēle, tāpēc aicinām visus futbolu baudīt klātienē! Tiekamies tribīnēs!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?